Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy tudom kideríteni kik az...

Zoli 19 kérdése:

Hogy tudom kideríteni kik az igazi szüleim? Többi lent.!

Figyelt kérdés
4 éves koromban örökbe fogadtak, most 20 éves srác vagyok és meg szeretném keresni a szüleimet. Székesfehérváron fogadtak örökbe. Mi ennek a menete? Légy szíves segítsetek. Köszönöm!
2010. dec. 20. 20:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérj segítséget a nevelő szüleidtől vagy ahol örökbe fogadtak menj oda és érdeklődj, sajnálom h eldobtak a szüleid bármi okból is!

18L

2010. dec. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
a nevelő szüleimtől nem tudok segítséget kérni... ilyen téren nem tőlük akarok. De azért köszi. :)
2010. dec. 20. 21:36
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia!Nekünk két örökbefogadott gyermekünk van, igaz még kicsik. Az örökbefogadásuk a helyileg illetékes Tegyeszen és Gyámhivatalon keresztül ment.Próbálj meg ott érdeklődni.Biztos segítenek és megadják neked a szükséges információkat,címet.
2010. dec. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Bár én nem vagyok ebben jártas, de ez nincs valamilyen módon titkosítva?! Hiszen ha örökbe adtak, akkor valamilyen szinten "eldobtak" (és ezt nem bántásból), és ott van mellette a nyílt örökbe adás is, azt is választhatták volna. Elhiszem, hogy nehéz, de nem lenne jobb ezt nem is felkavarni?:S Lehet, hogy egy csalódástól kímélnéd meg magad. Persze lehet, hogy jól fogadnák, de nem tudjuk miért adtak örökbe.:S Szerintem egy próbát azért megér, akkor is ha az előbb ennek pont ellent mondtam. Viszont ne felejtsd el milliószor megköszönni a nevelőszüleidnek, hogy felneveltek, és szerettek, mert nem volt kötelességük, mint ahogy a valódi szülőknek az lenne. Szerintem borzasztóan tisztelendőek azok az emberek, akik képesek önzetlenül szeretni így valakit, mikor más a saját gyerekét is kitagadja. Remélem rendesek lesznek a szüleid. Sok sikert!:) 15L


u.i.: Bocsánat, hogy nem tudtam érdemleges információval szolgálni, és érdekelnének a fejlemények. Mégegyszer sok sikert!

2010. dec. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Utolsó írónak. Köszi a komit, bár kicsit érdekesnek találom :) (De ezt jó értelemben írom) ;) Nem azért keresem meg mert a nevelő szüleimmel rossz, vagy ilyesmi, mert nem. csak úgy érzem most nőttem fel ehhez, hogy szembe álljak az "édes" szüleimmel, és feltegyek pár kérdést... meg hát amúgy is hajt a kíváncsiság, hogy kik a szüleim. :)
2010. dec. 30. 16:19
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia. Lehet, hogy tényleg kicsit érdekesre sikerült, de semmi bántot nem szerettem volna mondani. A helyedben én is borzasztó kíváncsi lennék, még kisebb dolgokkal szemben is. Remélem sikerrel jársz, és minden jól fog sikerülni:) (utolsó)
2010. dec. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Remélem, hogy sikerrel járok, és tetszik, hogy mellettem állsz, mint idegen... Nagyon aranyos vagy! Köszönöm szépen!
2011. jan. 1. 19:20
 8/9 anonim ***** válasza:
Szimpatikus a hozzáállásod:)
2011. jan. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nekem meg a te hozzáállásod szimpi, biztosan nagyon aranyos lehetsz... nem veszünk fel egymással egy közelebbi kapcsolatot? Pl msn vagy ilyenek?:$
2011. jan. 2. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!