Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 4 hónappal a szülés után ez...

4 hónappal a szülés után ez még normális? Terhességem első felében nem bírtam, második felében pedig diabetes miatt nem ehettem meg az édességet.

Figyelt kérdés
Mióta megszületett a kislányom, állandóan édességet ennék. (Sosem voltam igazán édesszájú.)
2009. jan. 23. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia!Azt nem tudom hogy a 4hónap után normális-e,de én 2hónapja szültem és én is kegyetlenül édességmániás lettem!Előtte is ettem és terhesség alatt is de tudtam hol a határ!Most viszont éjjel nappal azt ennék!Még van hogy éjszaka ha felkelek a babómhoz,bekapok egy két kocka csokit!!Karácsonykor 1hét alatt megettem 2kg szaloncukrot!!Szerintem ez normális!!Bár.....
2009. jan. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ugyanez van velem is.elso honap volt a legszornyubb,allandoan kivantam.most 4es fel honaposak vagyunk.de meg mindig eszek.normalis kaja utan muszaly mindjart edeset is ennem.de en ugy erzem,hogy reggeltol estig talpon vagyok,egyszeruen szuksege van a szervezetemnek energiara.en nem banom,persze probalom nem tulzasba vinni.meg sok vizet inni.eddig nem hiztam semmit.de hat nem is csoda allandoan labon vagyok.ha az megnyugtat nyugottan egyel.
2009. jan. 24. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szintén zenész:-) Én mindig édesszáju voltam, a diabetes alatt is megtaláltam a módját, hogy néha nassolhassak:-)

Most szinte zabálom az édességet:-) Ne törődj vele, egyél ami jól esik:-)

7 hós kislányos

2009. jan. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Terhesség alatt nekem égett a gyomrom az édességtől, most meg állandóan azt ennék én is:). Lehet, hogy a szoptatás miatt, de az előző szülés után is így volt. 4 hónapos kislány anyukája
2009. jan. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen.
2009. jan. 24. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!