Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés utáni problémáim....

Szülés utáni problémáim. Nálatok van / volt ilyen? És vajon normális ez?

Figyelt kérdés
6 hete szültem, már csak nagyon enyhe gyermekágyi folyásom van. Viszont állandóan görcsölök, mintha meg akarna jönni. Nem erősen, de azért idegesít. Ezen kívül állandóan hányingerem van, főleg a kávé és a tisztítószerek szagától, olyan szinten, hogy majd elájulok, terhességem alatt egyáltalán nem volt szagundorom. És ami még szintén idegesít, hogy borzalmasan szeles vagyok. Nem eszek semmilyen szelesítő ételt, mégis majd szétpukkanok. Ezek a tünetek vajon mikorra múlnak el? Császárral szültem amúgy, bár szerintem ez nem befolyásol semmit.
2011. okt. 6. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
szoptatsz?
2011. okt. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem, mert a gyerek kezdettől fogva nem akart, cumisüvegből meg kiköpte a tejet, illetve nagyon kevés volt a tejem is.
2011. okt. 6. 16:48
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia Kérdezö!

Már hogyne befolyásolná a császár! Mint minden hasi mütétnél, utána bántanak a szelek... Nem tudom, otthon is így van-e, de mi itt (Németo.) a kórházban napokig kaptuk utána a felfújódás elleni cseppeket. Ez a görcsölés nem tudom mi, de nekem még 2 hónap után is voltak keserves fájdalmaim annak ellenére, hogy minden rendben volt. Néha terhesség után is vannak fura testi reakciók, amik addig nem jelentkeztek. (Nekem pl minden ízületem begyulladt, tetötöl talpig.)

Mivel 6hetet írtál, ez a határ: ugye, nem lehetsz terhes?

Nem tudom, otthon hanyadik héttöl esedékes a gyermekágy utáni kivizsgálás, de lassan úgyis meg kellene látogatni a nögyógyászt, az a tuti, nem az én jó tanácsaim. :-)

2011. okt. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Biztosan nem vagyok terhes, mert a gyerekem apjával már nem vagyok együtt, párom meg nincs. Talán meg fog jönni a menstruációm, nem tudom. Jövő héten kell mennem a 6 hetes kontrollra, talán ott tudnak mondani valamit. De tényleg borzalmasan idegesít, hogy non-stop 24 órában nagyon fel vagyok puffadva, szinte fájnak a beleim és ugye gázos vagyok nagyon, pedig kerülöm a szeles ételeket.
2011. okt. 8. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!