Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Írnátok most divatos elegáns...

Írnátok most divatos elegáns fiú és lányneveket vagy csak, ami Nektek tetszik vagy hogy hívják gyermeketeket?

Figyelt kérdés
Írnátok most divatos elegáns fiú és lányneveket vagy csak, ami Nektek tetszik vagy hogy hívják gyermeketeket? Köszönöm.
2010. dec. 23. 15:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

fiúbol sok Máté, Gergő, Bence-Balázs-Bálint van, lányból meg én még mindig nagyon sok Annát (Hanna, JOhanna) és Nórát hallok mostanság.


Fiam Hunor egyébként. :-)

2010. dec. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Zétény és Villő tetszik.

A lányom Léna.

2010. dec. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
50%
Divatos-elegánd neveket nem irok de a lányom Gerda a fiam Iván lesz. Nekünk ez tetszett/tetszik:-)
2010. dec. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
42%
Béla
2010. dec. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
50%

Rengeteg a Lili is.

Az én kislányom Liána Dalma (Lia).

2010. dec. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
2010. dec. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Fiaimat Ádámnak és Péternek hívják, ha lányom lenne Eszter lett volna.
2010. dec. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Kisfiam Soma Bajnok. Ha lány lesz a kistesó majd, Sára Manna lesz. Tetszik még a Zsombor, Simon, Luca, Léna.
2010. dec. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Nálunk a fiúk szinte mind B betűsek:

Bence, Benedek, Barnabás, Bertalan, Bendegúz, Botond


Vagy nagy divat még: Levente, Zalán, meg az ősmagyar furcsa nevek (Keve és társai...)


Lányok meg: vagy virágnevek (Jázmin, Hanga és a többi) vagy Lili, Anna, Kíra, Míra és egyéb furcsaságok.


Én elvből nem adnék a gyereknek olyan nevet, ami benn van a leggyakoribb 50 név között a mostani újszülött statisztikákban....

2010. dec. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nem félsz, hogy Mannaként mennyei mannának fogják hívni :D Nekem az ugrik be :D Bocsi, nem bántásból :)
2010. dec. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!