Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan szoktatok reagálni,...

Hogyan szoktatok reagálni, amikor megdicsérik a gyermeketeket?

Figyelt kérdés

-hogy milyen szép,meg hasonlók.

Én csak vigyorgok,mint a "tejbetök",mert dagad a mellem a büszkeségtől.

Szoktátok mondani,hogy köszi,vagy valamit?

Tudom hogy nem a legfontosabb kérdés,csak kíváncsi vagyok.


2011. jún. 29. 13:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Én mindig megköszönöm a dicséreteket!
2011. jún. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%
Mindig megköszönöm, vigyorogni nem szoktam, mert nem vagyok elfogult a gyerekemmel. Nyilván, pl. ha csúnya lenne, sem mondaná azt meg neked vagy nekem senki a szemedbe/szemembe.
2011. jún. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Előző vagyok!

A 16 hónapos lányom integet, ha bemegyünk a boltba vagy bárkinek, ő így köszön. Meg dicsérték, hogy nagyon ügyes, pedig ez a nevelésen múlik.

2011. jún. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerényen megköszönöm, akárcsak akkor, amikor engem dicsérnek.
2011. jún. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

De amikor,neki mondják,hogy -jaj,de szép/aranyos/stb vagy,akkor az olyan hülyén jön ki hogy én mondom,hogy köszi.Meg az is,hogyha a lányomnak(2 és fél éves) mondom,hogy -mondd,hogy köszönöm.Szerintem legalábbis.

2011. jún. 29. 13:28
 6/10 anonim ***** válasza:
Én mosolygok, és megköszönöm. Persze, én is nagyon büszke vagyok rá. De mikor már a boltban a csajszi kb. 100adszor köszön neki, hogy: Szia gyönyörűm, vagy Szia kis szerelmem, akkor már vigyorgok én is, mint a tejbetök. :D
2011. jún. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem kisfiam van, nagyon szép, lányos pofival. Sokszor mondják rá vad idegenek is, hogy milyen gyönyörű kisfiú. Én ilyenkor viccesen rávágom, hogy nem baj, majd kinövi.
2011. jún. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
De ha nem köszönöd meg konkrétan köszönömmel, hanem mondasz valami kedveset, vagy csak egyszerűen mosolyogsz, akkor sincs semmi baj.
2011. jún. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem is kisfiam van és mindig sokan dícsérik, hogy milyen szép fiú, sokan hitték már, hogy kislány, mert olyan szép a pofija, de egyáltalán nem lányos!!! Én ilyenkor mosolyogni szoktam, meg persze nagyon büszke vagyok!
2011. jún. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!!
2011. jún. 30. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!