Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Valóban lehet Salvus vizet...

Valóban lehet Salvus vizet önteni a hideg párásítóba? Mikor kell alkalmazni? Ha megfázott a gyermekem? Aki használja hogyan teszi?

Figyelt kérdés
2010. dec. 28. 14:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Én tettem bele,de nem volt valami jó ötlet.A só mindenhova kicsapódott(a gépben is,ami nem gondolom,hogy jót tesz neki),a laminált padló is olyan volt,mintha vékony rétegben port szórtak volna rá.Mit mikor kell alkalmazni?A párásítót?Azt bármikor,de a Salvus vizet is mindig lehet(csak kicsit húzós az ára).
2010. dec. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Arra gondoltam hogy mikor kell beleönteni a Salvust a párásítóba, ha beteg a gyerek? Húzós az ára, de én amúgy is mindig veszek mert iszom is, szóval ez nem gond.
2010. dec. 28. 14:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Bármikor beleöntheted, én akkor szoktam, ha megfázott a gyerkőc. Ha higitva, kb fele Salvus viz fele csapviz arányban teszed bele, úgy nem csapódik ki annyira a só, de úgy is hatásos. Én már évek óta használom és semmi baja a párásitónak sem. Igaz mikor párolog a Salvus viz olyan a szoba, mintha sűrű köd lenne. Gondolom a magas ásványianyag tartalom miatt!
2010. dec. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Én is felel-fele arányban használtam,és így volt "porlepte" a padló.A "ködről" nem is beszélve.
2010. dec. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2010. dec. 29. 08:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!