Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit szólsz ahhoz, hogy most...

Mit szólsz ahhoz, hogy most mennyien felteszik a karácsonyi képeket az iwiwre?

Figyelt kérdés

...a karácsonyi fotóalbumot, hogy mit kapott a gyerek...én rosszul vagyok tőle.

Nekem van fenn 6 kép, ennyi, minek másnak semmitmondó fotókat feltenni?


2010. dec. 29. 13:51
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
46%

szerintem is nagyon röhejes, ha valaki az életének minden mozzanatáról már teszi is fel a képeket a nyilvánosan, bárki (akár rosszindulatú) emberek által is elérhető közösségi oldalakra. Szerintem az ilyen embernek nagyon szánalmas, kispolgári élete lehet.

Nekem is van Amerikában élő rokonom, aki számára a picasa weben elérhetőek a fényképeink és oda csak ő tud belépni, senki más...

2010. dec. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

16:42-es válaszadó!

Pont így gondolom én is, teljes mértékben egyetértünk.


Kapok én is KÉRETLENÜL hetente több száz képet egy ismerősünktől.

Picasa-ban küldi.

Meg se nézem.

Nem érdekel.


Ha érdekel valaki, azt megkeresem, vagy meglátogatom személyesen.

2010. dec. 29. 16:50
 13/28 anonim ***** válasza:
55%
Én is épp a picasa web-et akartam írni... Tényleg nem azzal van baj, ha valaki mindig aktuális fotókat rak föl, akár távol élő rokonoknak, hanem azzal, amikor pl. egy ismerős anyukának is a kimondhatatlan nevű gyerekéről már kb. 1300-1400 (!!!) db fotó van fenn. 80-100 db fotókat pakol föl egyszerre. Az én véleményem is az, hogy ezzel saját magát akarja meggyőzni, hogy milyen szép élete is van neki. Én is tökéletesen boldog vagyok, de nem érzem, hogy az életünk 1-1 mozzanata mindenkire tartozna, megválogatom, milyen képet teszek fel.
2010. dec. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

LAULU ONNESTA: DAL A BOLDOGSÁGRÓL


A boldogság: kincs, te jól tudod azt,

hát a kincsed ne nagyon mutogasd.

A szív igazában nem is örül,

ha sanda szemek veszik körül.

Vár az erdő, menekülj ide, itt

nem lesnek rád elszánt irigyeid.

Boldogságod elrejtik a fák-

Tiéd lehet ott az egész világ...

2010. dec. 29. 17:09
 15/28 anonim ***** válasza:
96%

Az ilyen kérdéseket nem értem, miért foglalkozol vele?!

Én csak azoknak a képeit nézem meg akié érdekel, felőlem bárki felrakhat millió képet, ha nem érdekel úgysem nézem meg!

Én is raktam fel pár db képet, nem sokat, csak amit úgy gondoltam tényleg jó, megválogatom mit rakok fel! Pucér képet nem rakok fel alapból! Sajnos van olyan rokonom, aki csak az iwiw-en látja a lányomat, mert nagyon messze laknak.

Ja és én már régen beállítottam, hogy csak az ismerőseim láthassák a képeimet, és töröltem azokat akik csak amiatt jelöltek, hogy minél több ismerősük legyen...és a klub szerűségeket is, na azok teljesen feleslegesek!

2010. dec. 30. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
78%

Kanadaba elunk, masfel eves a kisfiam. 9-en vagyunk testverek, Anyamek 4-en, Apamek 2-en,elnek meg a nagyszuleim is. Ezenkivul a ferjem csaladja Erdelybe lakik ,mindegyik mas varosba-faluba.Ezenkivul van egy pot anyosom-aposom akik a ferjemet partoltak mikor anyosom meghalt(ferjem gyerek volt meg)

Szerinted ennyi felre helyre kellene kuldozgetnem az e-mailokat a gyerek kepeive? Ja es ez meg csak a rokonsag volt...

En sem vagyok hive a tomeges kep feltoltesnek.DE!!! Szulinap,Husvet,Karacsony es Mikulasra tettem fel kepeket.

Es kepzeld a facebookra is mert mar inkabb en is azt hasznalom a gagyi iwiw helyett.

Ne nezd meg es kesz ha teged zavar...ennyi

2010. dec. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
79%

Ja es mar 3.-ik Karacsony,hogy ide jarok a gyk-ra es eddig minden evben feltettek a kerdest. Mi is megkerdezhetnenk,hogy nem unjtok meg???

Meg szerencse,hogy csak 1 evben 1x van Karacsony..

2010. dec. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
91%
Sajnos az emberek számítástechnikai tudása csekély, ellenben végtelen naivak ezekkel a közösségmegosztó portálokkal kapcsolatban. Bárki, bármikor lehet áldozat, és még csak nem is reklamálhat, hiszen saját maga volt az, aki kiszolgáltatta az információkat. Nagyon könnyű megtalálni egy embert, megtudni a magánéletét, hol lakik, milyen értékei vannak, merre nyaralnak stb. Arról nem is beszélve, hogy pl. a facebook annyira tréhül van megírva, hogy egy sima középiskolai tudással fel lehet törni bárki postafiókját. Az én főnök például először megnézi, hogy kiről mi van fent az iwiw-en, facebook-on, kik a barátai stb. és ez alapján is dönt, hogy felveszi-e az illetőt. Arról nem is beszélve, hogy olyan sok házasság megy rá, a válásoknál bizonyítékként használják fel a beírásokat, fényképeket. Szóval ismerősök ide vagy oda, messzi rokonok, nem szabadna ennyire nyíltan kiadni az életünket. Lehet ezt privátabban is csinálni. Aki meg nem tudja a címem vagy a telefonszámom, annak nem is szerettem volna megadni. Nekem a biztonság fontosabb, mint néhány középiskolai osztálytársam fényképe....
2011. jan. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Ma 17:17 Kanadában hol éltek? cSAK azért kérdezem, mert tesóm hétfőn repül Vancouverbe/Nanaimoba.


Egyébként az én ismerőseim közül meglepően kevesen tettek fel karácsonyi fotókat. Akik meg százasával töltik fel a képeket a gyerkőcökről, azokat letiltottam a hírfolyamról, mert tele volt velük az üzifal. Amúgy is távoli ismerőseim voltak. Facebookon meg egyetlenegy ismerősöm sem töltött fel ilyesmi fotókat, mert ott kevesebb az ismerősöm, ott inkább a közelebbiek vannak, akiknek nincs még gyerekük.

2011. jan. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
60%
Nem jönnél át kakis pelust cserélni amíg én gyorsan megreggelizek (mi???Ja,hogy már elmúlt dél??akkor ebédelek...) és lezuhanyozok?Félre ne érts,nem akarlak megbántani,de hihetetlen,hogy mikre van időd...Ha jól sejtem,van gyereked (mivel ebbe a kategóriába írtad a kérdésedet),szóval tényleg meglepő,hogy ilyen dolgokon is van időd agyalni...Irigyellek,de komolyan ☺☺
2011. jan. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!