Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Most akinek a férje otthon...

Most akinek a férje otthon van szabadságon segít otthon, a gyerekekkel, vagy a háztartásban?

Figyelt kérdés
2010. dec. 30. 22:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én szabadságon vagyok, segytek itthon (főzés, mosogatás, takarítás), segítek a gyerekkel (játszom, fürdetem) sb.
2010. dec. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Még szép, amúgy is segít, meg össze-vissza dolgozik.

20 év az 20év.-)))))

2010. dec. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Hát a férjem két hétig itthon van,napokat a gép elött üll. Ma kiborultam erre azt mondta ö most szabadságon van ,és ez neki a kikapcsolódás. Nekem meg nem kell kikapcsolni ,hiszen én otthon vagyok mindig :(
2010. dec. 30. 22:57
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem többet, mint egyébként, szinte semmit a háztartásban, de a gyerekkel most kicsit többet foglalkozik, játszik.
2010. dec. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ez a helyzet! Ha 10 percet kérek tőle már puffog!
2010. dec. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Az első vagyok. Hihetetlen, micsoda tahó férjek vannak.

Sokan összekeverik a férfiasságot a taplósággal. A férfiasság nem egyenlő azzal, hogy a fickó sörrel a kezében, retkesen döglik a tévé előtt.

Én jól érzem magam, ha a nejemmel és a gyerekeimmel lehetek, ha segíthetek a konyhában, ha KÖZÖSEN tudunk csinálni bármit.

2010. dec. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen segít,el is várom tőle.Amikor nem dolgoztam-már dolgozom,2 éves múlt a lányunk-akkor természetesen több mindent csináltam én.Nálunk mindig is munkamegosztás volt/van.Ráadásul ha együtt csináljuk meg,több idő(nk) jut másra.
2010. dec. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

22:57-es

ezt én sem értem, ha valaki ilyen, az már előtte is iylen volt, ergo iylen hapsinak nem szülnék gyereket

2010. dec. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ma és holnap szabin van a férjem. Reggel kitakarított helyettem:)
2010. dec. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen több dolgot csinál itthon amikor egész nap itthon van!

Ha dolgozik akkor is vannak "feladatai".

Nem azért mert egyedül nem tudnám megoldani,hanem csak azért,hogy meg legyen az az érzésünk,hogy közösen nevelünk gyereket,és közös a háztartásunk.

Nem volt ez mindig így,de én erőltettem,és azóta nagyon sokat javult a kapcsolatunk.Sokkal jobban tiszteljük egymás munkáját,és egymást is.:)

2010. dec. 31. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!