Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha választhanál, hogy nagyon...

Ha választhanál, hogy nagyon vékony vagy határozottan kisgömböc kisgyereked legyen, melyik mellett döntenél?

Figyelt kérdés
Nincs középút!
2011. jan. 2. 15:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%
Az én kisfiam dundi, de nem bánom, ha beteg lesz biztos nem fog látszani ha veszit a sulyából, mintha egy nagyon vékony gyerekkel történne.
2011. jan. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezen még sosem gondolkodtam, de ha muszáj lenne választani, akkor inkább vékony legyen, én úgy látom, hogy a vékonyaknak könnyebb valamivel. Bár persze az sem lehet egyszerű.

De nem szeretnék változtatni a fiamon, 3 évesen tökéletesen arányos kis teste van :)

2011. jan. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

A nagylányom mindig vékony volt.1 évesen 8.20kiló volt.Nekem ő volt a leggyönyörűbb kisbaba.

A kislányom mindig nagyon kövér volt.1 évesen több,mint 13 kiló,most 21 hónaposan 17 kiló.Most Őt tartom a legszebbnek.

nos,nekem volt/van mindegyik,hogy melyiket választanám?

Egy vékonyat és egy kövéret!

2011. jan. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
18%

Nagyon vékony, nekem meg is adta a sors, nagyon vékonyak a fiaim.

Hideg ráz a kövér kisgyerekektől meg az idősebbektől is. És felnőtteknél kimondottan undorító, ha valaki kövér. Ha nincs középút, akkor inkább vékony legyen, mint kisgömböc.

2011. jan. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Az en fiaim ducik babanak, a nagyobbik 2 eves es most kezdett el nyulni.

Pontositok: ok a korukhoz kepest hosszabbak voltak es ugy erosek, pufi arcocskaval.

Nekem ez igy jo, persze ha vekonyak lennenek akkor sem szeretnem oket kevesbe.

De teny, hogy a nagyobbik gyerek hat honapos volt, amikor elkapott egy hanyos-hasmenos virust. A hasa 2 hetig ment kezeles ellenere, szerencsere inni ivott eleget, enni nem evett.

De ez a ket hetnyi betegseg meg sem latszott rajta, korhazba sem kerult, vegig vidam maradt. A doki akkor azzal indokolta, hogy azert viseli ilyen jol es azert volt energetikus a betegseg alatt vegig, mert volt rajta tartalek.

Szoval ebbol a szempontbol talan ez a szerencsesebb verzio.

A mozgasukkal sincs baj, nagyon aktiv mindket gyerek es gyorsan fejlodnek, a nagyobbik 11 honaposan mar vigan setalt, pedig tenyleg hatalmas volt.


Es az, hogy babakorban milyen testalkatuk van nem jelenti azt, hogy felnottkorban is olyan lesz.

Mar csak magambol is indulok ki: en iskolas koromig nagyon-nagyon duci voltam, felnottkent meg vekony vagyok, sovanysagra hajlamos, 2 szules utan is pont az a problemam, hogy messze vagyok a normal sulyomtol (megpedig minuszban).

2011. jan. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
1 éves koráig kisgömböc, utána vékony.
2011. jan. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

A kisfiam nagyon,nagyon vékonyka,már megtanultam nem foglalkozni vele,ha ezen mások meghökkenek,esetleg rákérdeznek,hogyadok e neki enne rendesen ,adok e vitamint,étvágynövelőt.

A lényeg az egészség szerintem,egészségeslegyen a gyerek haduci,ha vékonyka.


A 16: 07 válaszírónak annyit,hogya testalkata miatt egyik ember sem undorító számomra,viszont ha alapvető emberi tulajdonságokat nélkülöz valaki az viszont aggaszt,ezek közé tartozik mások elfogadni tudásának hiánya ,függetlenűl attól,hogy az illető milyen lelkülettel rendelkezik,senkit nem ítélek meg külső jegyek alapján...

2011. jan. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Elnézést a helyesírásért!Túl nagy lendülettel írtam és nem olvastam vissza.
2011. jan. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Vékony kislányom van, egy évesen 8,4 kg volt, másfél évesen 11 kg. Mindig azt kívántam, hogy bár dundi lenne, akkor nem kellene ennyit aggódnom a táplálkozása miatt. Remélem, a kistestvére(i) dundik lesznek, legalábbis csecsemőnek.
2011. jan. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Babának kisgömböc, utána vékony. Nekünk ez bejött, 4,5 kg-mal született a fiam /60 cm-rel/ és rossz volt ránéznem a vékony védtelen babákra. Azért nálunk annyiban más votl a helyzet, hogy nem volt az a tipikus nagyon dagadt hájas-baba mert hosszú is volt, de most 2,5 évesen erős testalkatú, egy gramm zsír nincs rajta. Nem tudnék elképzelni egy vékony gyereket. De nem szeretném, hogy mondjuk 3 évesen dagadt legyen mert akkor az is marad, ha eddig nem nyúlt meg.
2011. jan. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!