Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vékony anyukák, akiknek marad...

Vékony anyukák, akiknek marad pocak, milyen felsőt hordtok?

Figyelt kérdés

Sajnos maradt pocakom, és bármit veszek fel úgy nézek ki mint aki babát vár. Rettenetesen zavar. :( Akinek hasonló problémája van, milyen ruhát visel?

Köszönöm!


2011. okt. 7. 09:39
 1/8 anonim ***** válasza:

Mikor szültél?

Nekem hónapok múlva húzódott vissza a hasam, és nem a fogyásra gondolok.

Addig hosszabb felsőket. Itthon csak apa pólóiban voltam. Még most is legtöbbször.


7 hónapja szültem, végre lement 2 kiló, de még van 5 kb., amit leadnék, persze mind a csípőmön és a hasamon.

Amúgy engem akkor nem kezdett zavarni a ruha, amit felvettem, amikor nagyobb méretből bevásároltam.

2011. okt. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

9 hónapja.

Sajnos a hosszabb felső is kiadja. Van egy nyári ruhám ami fent bővebb és ha alatt húzott, az alatt nem látszik. Ilyet szeretnék blúzba, de sehol nem látok.

2011. okt. 7. 10:36
 3/8 anonim ***** válasza:

Az A-vonalú felsők is jók, mert lengék és takarnak. Esetleg próbáld meg a mell alatt húzott felsőket, vagy ami most divatos: bő felső, és csípőben húzott. Ezek a fazonok előnyösek:

[link]

2011. okt. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez nagyon jó oldal.:)
2011. okt. 7. 11:08
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a gondom. Én 8 hónapja szültem. Arra gondoltam kipróbálom az alakformálós bugyit, aminek rugalmas az anyaga és magasított, a derekemig felér. Hátha ez a kis csalás lesz a megoldás mindkettőnknek :)
2011. okt. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia.En 10 honapja szultem es meg sem tudom szamolni a kezemen hanyszor kerdeztek hogy terhes vagyok-e ujra.......

Mindig olyan felsot veszek fel emi leer a hasam aljaig es megprobalom "behuzni" ugy hogy ne legyen nagyon nagy.Kicsit kenyelmetlen neha de rettenetesen zavar.Tovabbra is vekony vagyok de az osszes "felesleg" a hasamon van.

2011. okt. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem vékony létemre mindig is volt pocakom, szülés után meg még egy kicsit nagyobb...

Amiben jól érzem magam, az a mell alatt elvágott, alatta kicsit bővülő fazon. Ilyesmik:

[link]

[link]

AZ az igazság, hogy ahhoz pedig túlságosan lusta vagyok, hogy tornázzak.

2011. okt. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nekem a torna megvan. 3. emeletről fel-le a babakocsi napi2x minimum.:) Nagyon csinos ez a felső? Hol veszel ilyeneket?
2011. okt. 7. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!