Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit éreztél, amikor még a...

Mit éreztél, amikor még a babád 1 éves sem volt és véletlen terhes lettél?

Figyelt kérdés
2011. jan. 3. 17:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém 13 hónapos, és tegnap esett le, hogy 2 hónapja nem jött meg. Igaz még szoptatok, és reménykedek emiatt, mert most nagyon nem kellene. De ha mégis így alakul akkor várjuk, és remélm nem kötök ki a diliházban. 3. lenne.
2011. jan. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%

Figyi én az elején közlöm h csak egy 17 éves lány vagyok,de fel tudom hozni édesanyám esetét.

Én még csak fél éves voltam amikor megtudta h terhes(bár ekkor már 2 hónapos terhes volt).Először megfordult a fejében h elveteti de többször átgondolta és úgy gondolta anyagilag nem állunk olyan szörnyen h ne tudná eltartani+nem volt karrierista típus így tudott vállalni még egy babát.Nagyszüleim mindig mellette álltak bárki segített neki, de sztem egyedül is kiválóan meg tudta volna állni a helyét.Nem tudom milyen idős vagy, milyen esélyeid lennének a munkahelyeden ha 1-2 évvel tovább maradnál, de ha majd egyszer velem fog ez megtörténni és az életkörülményeim(egészség, pénz, lakás, család stb.)nem adnak okot rá biztosan boldog lennék. Amúgy meg utána élete egyik legboldogabb 7 hónapja várt rá(talán boldogabb volt mint mikor velem volt terhes-nem tudom) és soha nem bánta meg h így döntött. Nekem pedig nagyon jó barátom lett a kisöcsém:):):)

2011. jan. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
43%
Véletlen sosem lesz terhes az ember. A lottó 5-ös, na az véletlen.
2011. jan. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
nem mondod okoska. Ha nekem sikerült az gumi mellett volt. A barátnőm így lett terhes. A kolléganőm tabletta mellett.
2011. jan. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Dunának mentem volna:-(((((((((
2011. jan. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én örültem volna nagyon, bár így sem volt rossz, 14 hónapos volt a lányom, mikor terhes lettem. 7 hós korától már nem védekeztünk, csak sokáig nem volt peteérésem (szoptattam).
2011. jan. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

5 honapos volt a fiam, amikor terhes lettem.

Annyiban nem stimmel a valaszom a kerdesedhez, hogy nem veletlen volt, igy akartuk, terveztuk.

Es nagyon-nagyon orultunk, hogy sikerult is.

Nem kell am Dunanak menni. Mar 11 honapos lesz a pici, a nagy nemreg mult ket eves. Kemeny melo, de ime, elek, ki lehet birni. Az idegeim mar kotelbol vannak, vannak jobb es rosszabb napok, a jobb joval tobb.

Anyagilag egyenlore nem sok a kulonbseg, alig tobb a kiadasunk, mint amikor meg csak egy baba volt.

Te babat varsz ismet, Kerdezo?

2011. jan. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

18:39-as vagyok

Mivel nem kartam volna soha kis korkülönbséget, ha véletlen terhes lette volna, na akkor asszem padlóra kerültem volna rendesen.

Más za ha akkrod, más az ha nem és becsúszik

Most van egy 11 és egy majdnem 2 évesem ha mondjuk véletlen terhes lennék, na akkor is "Dunának mennék"


nekem egy 1-2 éves is kicsi.

2011. jan. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ma megjött, szerencsére nem várok így babát. Semmi segítségem nincs, a párom késő éjszakáig dolgozik, egyedül megbolondulnék most 1 picivel és 1 kicsivel.
2011. jan. 4. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!