Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gátmetszés után nem fáj a...

Gátmetszés után nem fáj a kakilás? És nem csip a pisi, ha véletlen hátrafolyik?

Figyelt kérdés
Nem vagyok terhes, csak érdekel ez a kérdés...
2010. szept. 4. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

De, egy ideig kicsit fáj. De inkább az a baj, hogy az ember nem meri nyomni, mert fél a fájdalomtól. Ezért (is) van sok anyukának székrekedése szülés után, ilyenkor ajánlott valami székletlazító.

A pisi szerintem nem csíp, én legalább is nem emlékszem ilyenre.

2010. szept. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

pisilj úgy majd, hogy előredőlsz teljesen. nekem bevált

3 gyerekes

2010. szept. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia, nekem nem volt metszés, én repedtem picit. Naggggyon féltem vécére menni, de egyáltalán nem fájt a kakilás, a pisilés sem volt vészes, én is előrehajoltam.
2010. szept. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

jujj, emlékszem az első pisiléstől mennyire féltem...

szülés után nem tudtam rögtön pisilni, úgyhogy megitattak velem 1 l teát, utána jött is a pisilhetnék :))

a WC-n már alig bírtam visszatartani, de nem bírtam elengedni, aztán végre sikerült és egyáltalán nem csípett :)

A kakilás kellemetlenebb volt, de az sem fájt, csak tényleg nehéz elhinni, hogy lehet nyomni

2010. szept. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) Még nem szeretnék gyereket, csak ha arra kerül a sor tudni szeretném mire számítsak!:)
2010. szept. 5. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!