Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 2010 decemberében lejárt a...

2010 decemberében lejárt a Gyesem kivettem visszamenőlegesen a szabadságokat! És újra terhes lettem! Most ilyenkor a szabadságok lejárta után újra gyes?

Figyelt kérdés
2011. jan. 3. 23:51
 1/5 anonim ***** válasza:
A szabadságok lejárta után vagy fizetés nélküli szabi, vagy felmondás és munkanélküli. A gyest csak megszületett gyerek után kaphatod. A nagyobbik babád után pedig már nem kaphatod, hiszen elmúlt 3 éves. Ha sikerül álláskeresésin lenned a pici születésekor, akkor újra járni fog a tgyás és a gyed a születendő gyermek után is.
2011. jan. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Visszamész dolgozni, majd szülés előtt vagy szüléskor elmész tgyás-ra
2011. jan. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Visszamész dolgozni (ha nem akarsz, akkor táppénz, de anyagilag jobban járnál fél évnyi munkával, te döntesz). Szüléskor tgyás, gyed, majd gyes.

Most nem tudsz gyesre menni, nincs gyereked, akivel mehetnél.

2011. jan. 4. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"A szabadságok lejárta után vagy fizetés nélküli szabi, vagy felmondás és munkanélküli."


Azért ez nem ennyire sarkos. Inkább azt mondanám, hogy ha lejárt a szabi, akkor munka, vagy táppénz.

Nehogy felmondj, mert nem lesz hová visszamenned, ez nagyon rossz tanács.

Lehet munka, majd a baba születése után tgyás, gyed, vagy lehet munka helyett táppénz, majd tgyás, gyed.

2011. jan. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Eszemben sem volt felmondani!:)

Táppénzre megyek mert a kisfiammal is azon voltam majd szülési szabadságon(fél év),majd Gyed és Gyes!Visszamenni nem tudnék mert veszélyes munkahelyem!

2011. jan. 4. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!