Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Januárban kiléptem rendes...

Januárban kiléptem rendes felmondással, még nem jelentkeztem a munkaügyin, úgy tudom 3 hónapig nem kapok semmilyen juttatást de ezt visszamenőlegesen megfogom kapni egy összegben? Ez a másfél hónap (ameddig nem jelentkeztem) ki eső idő lesz?

Figyelt kérdés
74000ft volt a bruttóm,erre kb mennyit fogok kapni?(5év le dolgozva)
2008. márc. 12. 11:54
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne haragudj,de nagy butaságot csináltál,hogy nem jelentkeztél a munkaügyön.

Ez a 3 hónap régen így volt,hogy most hogy van nem tudom,akkor visszamenőleg nem fizettek semmit,de nem is ez a baj,hanem,hogy így megszakadt a munkaviszonyod...stb...

Ha pénzt nem is kapnál a 3 hónapra,de regisztrált munkanélküli lennél,és ha gyesre akarsz menni,akkor ebből a szempontból sem mindegy.Igen,ez kieső idő lesz neked sajnos.De esetleg találhattak volna neked munkát is.

Olyan rossz volt a melóhelyed,hogy muszáj volt kilépned?

A közös megegyezés jobb lett volna.

A járadékodat is ott számolják ki,de sokra ne számíts.

Szerintem próbálj munkahelyet keresni,tudom nem könnyű mostanában.

Sok sikert

2008. márc. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!