Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 0-18-as gyerekülést a...

A 0-18-as gyerekülést a gyerek hány éves koráig tudtátok használni?

Figyelt kérdés
2011. márc. 28. 13:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekünk 0-15 kg-ig van és 8 hós korukig. Most 9,5 hósak és 10 kg-osak.
2011. márc. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
4 éves gyermekem 15 kg, még ebben az ülésben űcsörög.(Philippo)
2011. márc. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A fiam 13 hós, és 12 kiló. A lába már lelógott nagyon és az öv is eléggé alacsonyról indult a lapockájánál, úgyhogy már az előző hónapban kinőttnek minősítettük a 0-18 kg-s ülést.

A lányom kb másfél éves koráig tudta használni ugyanezt.

2011. márc. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
31 hónapos a fiam, 98 cm és 14,5 kg körül van. Pont tegnap figyeltem meg, hogy lassan kezdi kinőni az ülését (Maxi Cosi 0-18 kg-ig). Gyorsan utánanéztem a neten, hogy meddig lehet használni. Azt találtam, hogy abból lehet következtetni a kinőtt gyerekülésre, hogy: 1. a feje túllóg a fejtámlán, 2. a legmagasabb helyzetben is a váll alól indul a biztonsági öv, 3. nagyon szűk (pl. télen overállban). Mi még várunk a 3 éves koráig, akkor kap újat, addig szerintem még kihúzza ezzel.
2011. márc. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!