Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Valakinek hasonló? Szülés...

Valakinek hasonló? Szülés előtti állandó hüvelygomba szülés után nyomtalanul eltűnik?

Figyelt kérdés
Gyakorlatilag 18 éves koromtól állandó jelleggel volt gombás hüvelyi fertőzésem. Állandóan kezeltem és mindig kiújult menstruáció után. Aztán megszültem a gyereke(i)met és mintha elvágták volna.. Teljesen panaszmentes vagyok. Mondta a dokim, hogy előfordul ilyen, sőt olyan is, hogy akinek eddig sosem volt, szülés után lesz folyamatosan fertőzése. Hasonló tapasztalat?
2011. jan. 6. 22:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Nálam is ez történt, de én arra gyanakszom hogy azért, mert a szülés óta (2 éve) jóformán csak itthon vagyok, tehát nem megyek semmi olyan helyre ahol el lehet kapni (nyilvános mosdók pl. bevásárló kp.okban vagy utazáskor, munkahelyi mosdó, stb.). Kíváncsi leszek hogy ha majd megint dolgozok kiújul-e.
2011. jan. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!