Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arrol, ha egy...

Mit gondoltok arrol, ha egy par azert nem vallal masodik gyermeket, mert a mar meglevo gyerek nem akar testvert?

Figyelt kérdés

Megmondom oszinten, hogy ez nekem nagyon furcsa.

A gyermek lassan 10 eves lesz, nem kicsi mar. Es egyre durvabb dolgokat mond, hogy mit tenne a testverevel, ha lenne. Sirogorcsot kap, ha az edesanyja olbe vesz egy kisbabat, vagy mas (kisebb) gyermekkel foglalkozik.

Az anyukan egyertelmuen latszik, hogy babazna, regebben szerettek is volna tobb gyermeket, de a nagyobbik gyerek ellenkezik, ok pedig tiszteletben tartjak a velemenyet.


2011. jan. 7. 16:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A gyerek hordja a nadrágot.

Köztem és tesóm között 11 év van ő sem volt boldog, hogy érkezem de anyu azt mondta neki arra a kérdésére hogy miért nem szedte a gyógyszert hogy akinek 1 gyereke van nem írnak fel gyógyszert...

2011. jan. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%

Véleménye lehet a gyereknek, de a döntés joga nem az övé, hanem a szülőké. Nehogy már egy minden tekintetben gyerek döntse el, hogy vállalhatok-e még egy gyereket. Ha véletlenül összejönne a második baba, inkább abortuszra menne, mert a nagy ellenkezik?!

Nekem kicsit szeretethiányosnak tűnik az a gyerek, aki képes sírógörcsöt kapni azon, ha az anyukája egy kisbabát megfog. 10 évesen már nem olyan kicsi, hogy ne lehetne megértenie, hogy a tesótól ő még a család tagja marad és ugyanúgy szeretni fogják, mint eddig.

2011. jan. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
Hát nekem is furcsa,konkrétan megyek kitépni a hajamat az ilyentől...ismerek olyan párt ahol azért nem lett kistesó,mert hát "Jaaaaaaaaj,a Nikike nem akart"
2011. jan. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81%
Most ez komoly? Nem normális a szülő, surgősen kezeltesse magát. Nehogy már a farok csóválja a kutyát!
2011. jan. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
72%
Te jó ég!Nagyon gáz család lehet!A gyerek viselkedése meg abnormális!
2011. jan. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!