Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ajánlanátok olyan helyet,...

Ajánlanátok olyan helyet, ahol szülinapi bulit lehet tartani 6 éves lányoknak B. örs, B. keszi környékén? Max.15000 HUF. -ot szánnék rá. MC. Donalds kizárva.

Figyelt kérdés
2011. jan. 11. 09:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Otthon?

Ennyi pénzből amúgy sem tudnál jó helyre menni vele, és ha most ilyen bulit szervezel, milyet fogsz neki csinálni, ha 12 lesz, meg 16?

Ekkora gyereknek felesleges terembérléses születésnapot csinálni, szerintem.

A helyedben inkább vennék egy szuper tortát, hívnék délutánra egy bohócot, vagy hasonlót (de ez a maximum!!!), és megbeszélném a meghívott gyerekek szüleivel, ki maradhat ott "ottalvós-pizsamás" bulira.

Sokkal nagyobb élmény lenne ekkora lányoknak, mint a terembérlés fél órára.

2011. jan. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nagyon kicsi a lakásunk. Nem férnének el. A nyári gyerekekkel nincs gond, mert elvisszük a csapatot túrázni. Minden gyerek imádja, de télen nem tudok mit kitalálni.
2011. jan. 11. 09:19
 3/12 anonim ***** válasza:

Elevenpark?


[link]

2011. jan. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Itt volt megtartva tavaly a fiam egyik haverjának. Mindenért kértek plusz pénzt, a szolgáltatás viszont csapnivaló volt. A játékok zsetonokkal működnek. Amit adtak elfogyott az első 5 percben. A fiam volt csak meghívva. De és bevittem a kislányomat is, kifizettem rá külön a díjat. Szerencse, hogy szóltam az anyukának, mert tőle is be akarták szedni a pénzt a kicsire is külön. A felnőtteket, pedig még a büfébe sem akarták ingyen (!!!) beengedni. Szóval ez nagyon gáz volt. A számla egyébként végül 40.000 körül volt.
2011. jan. 11. 10:04
 5/12 anonim ***** válasza:

Második vagyok, én még nem voltam itt, csak a lányom. (vidékiek vagyunk)

Akkor inkább otthon tartanám, ennyi pénzből bőven lehet bulizni, lufik, társasjáték, sütemény, torta.

Nem tudom, összesen mennyien lennétek. Nálunk soha nem volt még ilyen buli, mi csak a családdal tartjuk, gyerekzsúrt soha.

2011. jan. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Sajnos nagyon kicsi a lakásunk. Egyébként én is inkább itthon tartanám. De mivel még csak 6 éves nem akarok egy fél vagyont kifizetni erre az alkalomra. Viszont nem is akarom megfosztani a szülinapi zsúrtól, mert őt is mindenki mindig meghívja, és nagyon várja, hogy most ő is meghívhassa a barátnőit.
2011. jan. 11. 10:44
 7/12 anonim ***** válasza:

Gondolom, egy vadasparki látogatás sem újdonság már nektek:)Egy kis piknik?Bár megint mondják a nagyon hideget.

Nem tudom, nehéz.

2011. jan. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igen ;)) a vadasparkba milliószor voltunk. De azért szerencsére vésztartaléknak mindig jól jön.
2011. jan. 11. 12:06
 9/12 anonim ***** válasza:

2. és utolsó válaszoló vagyok megint.


Tesóm még ide vitte el a lányomat Pesten, imáááádta;))


[link]

2011. jan. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ez nagyon jó, egyébként pénteken van az én szülinapom. Most jutott eszembe, hogy megnéztem ezt a honlapot ;)))
2011. jan. 11. 12:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!