Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hova vigyem két éves kisfiamat...

Hova vigyem két éves kisfiamat délelötti órákban gyerekek közé? Kérlek, mondjatok olyan családi napközit vagy hasonló helyet XV, XIV. Kerületben (vagy Pólus közelében), amit saját tapasztalataitok alapján ajánlanátok nekem.

Figyelt kérdés
Megszületett a kistesó, és nagyobbik fiam kezelhetetlen. Amint legalább egy gyerek van a közelében, azonnal mosolygós édespofává válik. Én hétrét görnyedve, napi szintű programokat csinálva sem tudom már kielégítni a kisfickó vágyait. Talán jót tenne neki is egy is szocializáció. :)Sokat megnéztem már a neten, de így lehetetlen eldönteni, hova menjünk?
2011. jún. 29. 17:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Nézz szét a neten, játszóházak merrefelé vannak a környékeden.

Ezen kívül a Pólus McDonaldsnál van egy nagy repülő, ott is ki lehet fogni gyerek társaságot.


Aztán a házak között Újpalotán sok helyen van játszótér,nekem ez tűnik a legkézenfekvőbbnek.


Igazából ha játszó házat keresel majd a neten, úgy tudsz dönteni,hogy olyat válassz,ahol van olyan rész ahova nem kell bemászni (ilyen zárt,kalitka jellegűre gondolok) - mert egyrészt pl az én 2 évesem fél benne,vagy elveszik benne és kiabál,közben a legtöbb ilyenbe szülők nem mehetnek be - és egy megriadt gyereket elég nehéz kiimádkozni onnan,ráadásul a kicsit sem hagyhatod magára.

2011. jún. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszodat.:-) Hétfőnként játszótéren,kedden babausziban, a hét többi napján városligeti játszótéren,állatkert játszóházában vagy épp a Pólus ilyen zárt játszóházában töltjük a délelöttöket. Azt hiszem,nem az élmény mennyisége,inkább a minősége kevés már neki,ÉN nem vagyok partner a négy hónapossal a kezemben..Ezért gondoltam bölcsire,dw az ugye teltházzal megy. A családi napközik közötti választásban kérném segítségeteket
2011. jún. 29. 20:05
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a XVI. ker. -ben tudok ajánlani egy nagyon jó magánovit. (3 év alattiak is vannak) Pontosan hány hónapos most a fiad? Lányom nem volt három, mikor kezdte és imádja, ő is csak délelőttös.

2011. jún. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hello, Dani most lesz kettő,júliusban. Tudsz mondani weboldal címet?Mesélj a tapasztalataidról, csüngök szavaidon:-):-):-)köszönöm
2011. jún. 29. 20:52
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Az elérhetőséget inkább privátba küldeném. Nem engedélyezed itt? Ha nem, dobj az enyémre egy privátot, és irok vissza Neked.

Nekem is kisbabám született a télen, akkor volt 2,5 éves a lányom. És érzetem hogy kevés vagyok neki már.

Mondjuk a lányomnak ide jár az unokatesója is, úgyhogy nem volt vadidegen a hely.

Ez egy vegyes csoport, több kisebb van, de vannak nagyobbak is, mindenki megtalálj a korának megfelelő pajtást.

Amikor belépek, nekem mindig az a gondolatom, na ezért megéri gyereknek lenni (szeptembertől költözünk, és csak remélem, hogy az állami lesz ilyen)

Minden nap festenek, vágnak, ragasztanak, alkotnak valamit. Az óvónénik elénk jönnek, és kedvesen köszöntenek minket, becsalogatják a gyerekeket valamivel, úgy hogy kedvet csinálnak a naphoz.

Unokaöcsém nehezen aludt ott, addig ringatták, aztán átszoktatták önálló alvásra.

Látszik hogy szeretik a gyerekeket, és azok is őket.

Extra program a görkorizás, lovaglás, de ez már 3-4 év felett van. Angol oktatás játékos formában.


Cáfoljon meg inkább mindenki, nekem csak saját emlékeim vannak az oviról, és az borzalmas volt, még csak nem is emlékeztet rá ez az egész.

2011. jún. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!