Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kinek mennyire ment "tönkre"...

Kinek mennyire ment "tönkre" a melle a terhesség/szoptatástól? és mit lehet tenni ellen akár már a terhesség alatt vagy előtt? Krém, torna mindkettő? Speciális melltartók vannak esetleg erre a célra?

Figyelt kérdés
85B-s vagyok és 27 éves nem szeretném, ha nagyon megereszkednének a melleim a szoptatás után, így szeretem őket ahogy vannak!
2011. jan. 12. 20:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Nagyon egyéne válogatja. Én a jó melltartóban hiszek, és amikor tejjel tele állati nehéz, akkor éjjel is (sportmelltartó triumph bevált nálam). A torna is biztos használ, de ugye a mellben nincs izom, csak alatta. Krémezni jó dolog a bőrnek, de ennyi. Nekem nagyobb melleim voltak, 8.5 hónapig szoptattam is, de nem csúnyultak meg, bár nyilván 10 éve ruganyosabbak voltak.
2011. jan. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem csak a plasztikázás segít rajtuk.

Én kentem a terhesség alatt minden nap a pocakommal együtt, de mivel a mell 2-4 nap alatt nő sok-sok centit (miután megszületik a pici), így szerintem kivédhetetlen, h striás legyen és kinyúljon a bőr. Szoptatás alatt szebbek lesznek, mint valaha, de utána ígyis-úgyis megereszkednek. Sajnos ezt el kell fogadni. Én is jobban szerettem a régi formáját.

Ja, amúgy most nagyobb melltartót hordok, mint terhesség előtt, bár tény, h maradt rajtam bő 5 kiló fölösleg.

2011. jan. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát nekem kicsi mellem van, a szoptatás elején, annyira feszültek, mintha szilikon feszítené. Nekem olyan plötye lett, még ez is, mintha semmi sem maradt volna benne. Bár lehet azóta kicsit rendbejött. Nekem a bőröm tapintása is olyan petyhüdt volt a szülés után, a hasamon, a combomon, olyan más volt, mint előtte, most az is már a régi. Talán kell az a 9-12 hónap, hogy regenerálódjon a szervezet. De szerintem nagyon ritka, hogy valaki a régi legyen a szülés és szoptatás után, genetika ez is.
2011. jan. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szia, korom, méreteim is ugyanazok, mint neked. Illetve voltak. 5 hós a kisfiam, 3 hónapig szoptattam, és a kicsi melleimből se maradt semmi szép sajnos. Striásak, és lógnak :-(( pedig sok mindennel kentem, hordtam melltartót, de mégis ilyen lett. Engem nagyon feszélyez, pl. amikor tudom, hogy akció lesz a párommal veszek fel melltartót, mert annyira utálom, hogy gyakorlatilag félrecsúszik rajtam, hogy szégyenlem magam előtte. Pedig mindig mondja, hogy őt ez nem érdekli...de engem nagyon zavar. A fülembe cseng, ahogy mondja, hogy nem érdekli, hogy kicsi a mellem, csak formás legyen...na ennek búcsút mondhattam a fiam születése után.
2011. jan. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én nem panaszkodom kop-kop-kop.2 gyereket szültem(és szoptattam),de a cicim alig változott(persze a kor miatt igen,38 éves vagyok).
2011. jan. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem kicsit megereszkedtek,viszont csunyán csikos lett,mert mikor a tejem beindult,hirtelen lett sok,és nőtt meg a mellem:((
2011. jan. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
óóó, hát ettől nem dobódtam fel.. és ha nem szoptatok akkor is?
2011. jan. 13. 15:07
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor is,mivel már a terhesség alatt elég komoly a hormonváltozás(és már akkor is nagyot nőhet).
2011. jan. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szoptass, most az önző szempontokat tedd félre -bár hidd el, nagyon megértem. Az én melleim nem lógnak, csak picit, nem csíkosak, és teltek, puhák, nem "üres zacskók". Mért lennél lelombozódva? Lehet, hogy Neked is pici lesz a változás. -első voltam-
2011. jan. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi szépen, végülis emiatt nem fogok nem szülni, csak gondoltam jó tisztában lenni az ilyenekkel is. Remélem én is szerencsés leszek.
2011. jan. 14. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!