Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan mossátok ki hatékonyan,...

Hogyan mossátok ki hatékonyan, folt nélkül a textilpelust, ha kakis lett?

Figyelt kérdés
2011. jan. 13. 11:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Vanish folteltávolítóval kitisztítom, majd be lehet áztatni hypós vízbe, majd a gépben ki lehet mosni, én így tettem.
2011. jan. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Amikor tele lett, akkor azonnal takaritsd le a "sürüjét", öblitsd ki HIDEG (a meleg/kangyos viz csak beleégeti a szennyezödést) vizzel a csap alatt és tedd egy zárható (fedeles) vödörbe mosószeres vizbe, és ott hagyd addig, amig ki tudod mosni. (Gondolom, két napnál tovább nem fordul elö, hogy nem mosol). A mosás elött öntsd le az áztatóvizet, és kicsit öblitsd át megint hideg vizzel és utána a szokott módon mosd ki.
2011. jan. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amikor nagyon kakis,skkor eloszor ki szoktam fozni,aztán mosom ki folttisztítóval a gépben.mondjuk nekem a gépen van gyerekprogram,ami alaposan kimossa.
2011. jan. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a darabosát azonnal kimosom belőle, aztán hideg ecetes vízben várja össze a társait.
2011. jan. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!