Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan szeditek le az Univer...

Hogyan szeditek le az Univer bébiételes üvegekről a címkét?

Figyelt kérdés
Én beáztattam vízbe, órákig ázott, mégsem jött le egyben. Gondolom, olyat nem fogadnak el, ami szakadt.
2011. jan. 14. 10:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem nézik annyira

Én csak fogtam és szépen letéptem a ragacsos részt levágtam:-) Elég hamar küldték az ajándékot

2011. jan. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én letépem az egész papírt, de csak a logót tartom meg! Azt körbe vágom. Vagy kell az egész papír? Mert akkor azt hiszem feladom. Már van egy csomó, de csak a logót hagytam meg mindről, a többi része ment a kukába...
2011. jan. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is leszakítom a ragasztott részét.Szerintem nem kell az egész papír.És ti mire gyűjtötök?Én a bodyra!
2011. jan. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak a logo kell. Én igaz, hogy már nem gyűjtöm, mert már nagy a fiam, nem eszik ilyeneket. Én úgy csináltam, hogy még az üvegen egy éles késsel "körbekarcoltam" a logot kicsit nagyobb részen, de nem szedtem le ezért az egész papírt.
2011. jan. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi lányok! Én a Ringató könyvre hajtok, szerintem már legalább a 3/4-e megvan, de most már valami kell csinálnom, mert nem férünk el az üveghalomtól. :)
2011. jan. 15. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!