Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit csináltok a bébiételes...

Mit csináltok a bébiételes üvegekkel?

Figyelt kérdés
Nekem már van itthon egy nagy csomó. Már adtam mindenkinek, de még így is maradt. Nem tudok mit kezdeni vele.Dobjam ki?
2010. ápr. 27. 17:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Én kidobom,meg néha anyósomnak kell 1-2 db,ő tárol benne fűszereket.
2010. ápr. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
A harmadikos fiam tanárnőjének adom:-))
2010. ápr. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
bébiétel tárolás, ami meg plusz megy a szelektívbe, mert a kuka tele van a pelusokkal....:)
2010. ápr. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is a szelektív hulladékgyűjtőbe dobálom őket. Egy darabig gyűjtöttem, aztán rájöttem, hogy úgy sem fogom felhasználni semmire.
2010. ápr. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
ma vittem egy nagy szatyornyit a szelektívbe
2010. ápr. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
szelektívbe dobd így a környezetnek is jó meg a lakásnak is mert nem tornyosulnak:D
2010. ápr. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Úgy sajnálom kidobni, de az lesz!
2010. ápr. 27. 19:21
 8/15 anonim ***** válasza:
78%

Én a sógoroméknak adtam, a barátnője nemrég szült, így neki jó az anyatejet fagyasztani. Egy párat megtartottam magamnak, de leginkább már kidobálom őket.

Habár épp ma gondolkodtam, hogy van meggyfánk, meg cseresznye fánk, amiből majd befőtt lesz, lehet, hogy a fiamnak azokba fogok eltenni gyümit, így nem kell az egész nagy üveget felbontani, hanem ő egy üveggel megehet. Helyet nem nagyon foglal a polcon, mert egymásra is lehet pakolni őket... Majd meglátjuk...

2010. ápr. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Megy a kukába :( Én is sajnálom, de én nem vagyok egy gyűjtögető típus... 1-2 van itthon, ha kell vinni pisimintát (kismama is vagyok újra).

Viszont sokat gondolkodtam rajta, hogy miért is nem visszaváltható, olvastam utána, és azt tudtam meg, hogy többször nem jó felhasználni, mivel bébiétel van benne, és a bébiételnek kell az ÚJ üveg, hogy minél sterilebb legyen.

2010. ápr. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Kár hogy ezeket nem lehet visszaváltani, amikor olyan jó kis üvegek... Nekem már egy éve nem eszik bébiételt a fiam, de még mindig van egy csomó üveg a szekrényben. Van pár, amiben fűszert tartok, meg szoktam nyáron lekvárt befőzni, és jobban szeretem pici üvegekbe tenni, mert akkor felbontás után nem penészedik meg egy egész nagy üveg, csak maximum egy kicsi. Aztán van, amelyikből zsírkréta tartó lett, egy nagyobban gombokat tartok, egy másikban biztosító tűket, stb, mindenféle apróságot, mert átlátszóak, de van tetejük, szóval erre pont alkalmasak. Szoktam a krumplisütésből megmaradt étolajat is beletölteni, amiben esetleg még egy adag krumplit meg lehet sütni.

Meg egyéb ilyen dolgokat tartok bennük, erre nagyon jók.

2010. ápr. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!