Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van még így valaki? (gátmetszés)

Van még így valaki? (gátmetszés)

Figyelt kérdés
December 5-én múlt kétéves a kisfiam. Mai napig is van (és elég gyakran), hogy iszonyatosan fáj a gátmetszésem helye. Mit szóltok lehet ebből valami gond később, menjek vele orvoshoz, de hová, milyen orvoshoz.
2011. jan. 14. 14:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak akkor fáj néha ha sexelünk.Nekem vérömlenyem is volt sok belső varrattal és ott szerintem elég szarul varrtak össze mert az szokott fájni magától havi 1x-2x.

Szerintem nőgyógyászhoz kell fordulni végülis lenti dolog....

2011. jan. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem sajnos nem válogat, hogy szex vagy nem. Van, hogy az úton meg kell, hogy álljak, mert annyira szúr, hogy nem tudok lépni. Ez így megy mióta szültem. Egyéb nekem volt csak metszés az is kicsi, három öltés. Nem tudom mi lehet.
2011. jan. 14. 14:16
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg ideget vágtak át?Nekem is 3 varratom volt(csak kívül,belül nem sérültem),de 1 hét után már nem volt vele gondom(ettől függetlenül nagyon jó volt,hogy a 2. szüléskor nem vágtak(és nem is repedtem)).Én a helyedben alaposan utána járnék,mert ez nagyon nincs rendjén.
2011. jan. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg a védőnőt melyik dokihoz menj először, de szerintem ha a háziorvosod megkérdezed, vagy a nőgyógyászod, biztos fognak mondani dokit, ki tudja rendbe tenni neked. Annyi eshetőség van, mi lehet, van aki pl a sebeket minden időjárás változásnál érzi...

Nekem most jön a tesó, minden pillanatban kéne, és így a végén érzem, hogy picit fáj egy egy hülye mozdulatnál, mint az első pár hétben amíg gyógyult(3öltés se volt), 19hónapos lesz a fiam 20án...

2011. jan. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

Várok még válaszokat, tanácsokat.

2011. jan. 14. 20:16
 6/7 anonim ***** válasza:
szia. nekem elég sok varrásom volt, metszettek is meg repedtem is rendesen. külső belső varratok. kb 3hónap után már nem fájt. menj nődokihoz szeritnem, mert ot valami elrontás lehet a dologban. én mindenképp megnézetném. most gondolj bele a következő terhességnél hogy nyomja majad a baba a gátadat? főleg ha már nagyobb. hm mindenképp nézesd meg. egy kismütéttel szeritnem helyre lehet tenni a dolgot. na jo nem akarok okos lenni, csak igy gondolom. ez a véleményem.
2011. jan. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi neked is a választ! Mindenképpen megnézetem magam csak azt nem tudtam, hova menjek először. Ezek szerint nődokihoz. Köszi még egyszer!
2011. jan. 16. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!