Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikor hozzák vissza a Szocpolt...

Mikor hozzák vissza a Szocpolt, ki hallott erről?

Figyelt kérdés
2011. jan. 14. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
ja erre énis kiváncsi vagyok
2011. jan. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért? Visszahozzák? És úgyanúgy mint régen volt?
2011. jan. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Eddig kizárólag arról nyilatkoztak, hogy NEM szándékozzák visszahozni.
2011. jan. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%
a trógerek pont azokat a segélyeket törlik el ami igazán kellen ami meg nemszükséges azt meg megtartják pusztolojon meg minta parlamentbe rohadt fejesek
2011. jan. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
48%
Amit egy párt a választási kampányban megígér, annak a felét sem kell elhinni. Sőt, jobb, ha az ember semmit nem hisz el belőle. Bár konkrétan nem hallottam, hogy ezt megígérték volna, csak több embertől hallottam, hogy ezt mondták, de arra nem emlékszem, hogy maga Orbán mondott volna ilyet, vagy valaki más a Fideszből. Lehet, hogy mondtak ilyet, lehet, hogy nem, de én nem hiszem, hogy ezt visszaállítják.
2011. jan. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!