Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Történt valakivel hasonló? 3...

Történt valakivel hasonló? 3 hónapja hányingerem van mint mikor állapotos voltam/reggeli, buszon, akár séta közben/. Teszt negatív lett. A mellemből tej jön/van hogy nyomásra és van hogy csak úgy.

Figyelt kérdés

A menstruációm ugyanolyan mint mindig.A hajam sokkal jobban zsírosodik.

Mitől lehet ez?


2011. jan. 14. 22:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Esetleg terhes vagy.
2011. jan. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy terhes lennék mivel a teszt is negatív és a menstruációm sem változott.Én inkább valami hormon zavarra gondolok vagy ál terhességre/ha van egyáltalán ilyen/.Azért kérdeztem hogy volt-e valaki hasonló helyzetben.
2011. jan. 15. 18:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Én a múltkor beparáztam, fel is tettem egy csomó kérdést. Ugyanazok a tüneteim lettek, ahogy rádöbbentem, hogy TALÁN már meg kellett volna, hogy jöjjön a mensim. Másnap reggela párom küldtem tesztért, de negatív lett. Volt egy rettentő estém, másnapom és harmadnapra megjött a mensim, mintha elvágták volna a rosszulléteimet. Nálam pszichésen volt minden. De hányingerem volt, fájt a gyomrom, böfögtem, a hasam feszült, már az doki asszisztensét is felhívtam, hogy terhes vagyok. Nagyon nem jött volna jól most.
2011. jan. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2. vagyok megint, bár ez nekem csak 1,5 napig tartott, a 3 hónap elég sok. Én elmennék a nőgyógyászomhoz, főleg még a tejed is folyik. Mikor szültél?
2011. jan. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Prolaktin tultermelodes, esetleg stressztol. Nogyogyasz es endokrinologus.
2011. jan. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
2 éve szültem.Hát mostanában az enyhe kifejezés hogy stresszes vagyok.
2011. jan. 17. 21:19
 7/7 anonim ***** válasza:

ugyanezt játszottam végig én is pár hónapja. Tuti biztos voltam benne, hogy terhes vagyok ismét, rosszullétek, mellemből előtejszerű dolog folyt, stb.

Két hete voltam dokinál, azt mondta valószínűleg prolaktin szint, vagy pajzsmirigy dolog állhat a háttérben, illetve ha csak egyik mellemből folyna, akkor más helyi elváltozás is lehet.

Azt mondta, ha nem múlik el, vérvétel, ct. stb.

Szerintem nálam tuti prolaktin lesz, mert a nővéremnek ugyanez volt a baja, aztán a két szülés rendbetette.

2011. jan. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!