Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hajdú Krisztina doktornőről...

Hajdú Krisztina doktornőről személyes tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Elsősorban arra lennék kíváncsi, hogy szakmailag mi a véleményetek Róla. Ha egészségesnek mondta a pocaklakót, az lett, ha ne adj Isten betegnek, igaza lett?
2011. jan. 15. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Pozitív. Ő nagyon nagy hírű.

1:35 down kórra, megnézte uh-on, nem látott semmi bajra utalót.

Amniocentézist meg sem éreztem, nagyon barátságos, emberi, sokkban voltam, de lenyugtatott.

Amniocentézis szerencsére igazolta, hogy egészséges.

Remélem, hogy az, még bent lakik.

2011. jan. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Toxoplazma friss fertőzésem volt a terhesség első harmadában. A doktornő kétszer vizsgálta a babát, és azt mondta teljesen egészségesnek tűnik. A kisfiam most egy hónapos, és szerencsére igaza lett, egészséges!! Nem ment át a fertőzés!
2011. jan. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem "csak" kétséges volt a toxoplazma eredményem. A dokinéni nagyon alapos volt, jól megnézte a babát, nincs-e fertőzésre utaló jel stb, az uh alatt végig magyarázott, mutogatott.

Nagyon kedves, bűbájos hölgy, jó a humora és remek orvos. A dokim is nagyon jó véleménnyel van róla, örülök, hogy hallgattam rá és a doktornőhöz mentünk.

2011. jan. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem down-kórra volt 1:450, de ő megnyugtatott, hogy minden rendben, és meg is mondta, hogy el van számolva a terhesség, ezért nem jó időben lett levéve az AFP.

Aztán amniot javasoltak a korom miatt is, és az is igazolta, hogy a baba egészséges. Azóta 15,5 hónapos egy nagyon életre való, makk egészséges nagyfiú lett belőle.

2011. jan. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2011. jan. 17. 07:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!