Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vélemények, tapasztalatok a...

Vélemények, tapasztalatok a Gynevac-ról és Lázár doktornőről?

Figyelt kérdés
Én és a párom tegnap kaptuk meg az első szurinkat. Kíváncsi lennék, milyenek a tapasztalatok. Nekem két okból is indokolt az adása, az egyik az hogy évek óta állandóan visszatérő gyulladásokkal küszködök (gomba, baci stb...) amin semmi sem segít (pedig mindíg párommal együtt vagyunk kezelve), a másik hogy fél éve babát szeretnénk (ami a gyulladások miatt valószínűleg nem nagyon jöhet össze).
2009. ápr. 21. 13:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én csupa csupa pozitívat tudok arról. Itt találták azt fel Kazincbarcikán, én is innen írok, ezért itt nálunk nagyon sok nőn "próbálkoztak" és mind terhes lett. Én már harmadik kúrát kaptam, az első 2-t csak úgy, mert nekem is voltak ilyen felfázós gondjaim, a harmadikat pedig terhesség miatt. Nekem, és még vagy 10 ismerősömnek bevált, akik terhesek lettek a kúra után. Komolyan!! És nekem a párom nem is kapta, csak én, de már most mondta is a Varga doki (vele találta fel Lázár Erika, aki nem mellesleg évtizedekig itt dolgozott Kazincbarcikán, és itt futott be.) szóval mondta a doki, hogy ha a párom is kapja, úgy hat csak igazán... de akkor már nem kellett. Szülés után én is beadatom, és utána 3 havonta 1 emlékeztető oltás. Csupa pozitívum van csak róla!!
2009. ápr. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ja, most 17 hetes vagyok, csütörtöktől 18 leszek...
2009. ápr. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!