Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » BMC-ben Szkriba doktornőről...

BMC-ben Szkriba doktornőről tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Úgy néz ki, ő lesz a kezelőorvosunk. Elsőre szimpi volt.

Van valakinek tapasztalata róla?


2011. ápr. 13. 11:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem Szkriba, hanem Skriba. Nekem csak rossz tapasztalatom van vele. Én utáltam. Nagyon bunkó, flegma, lekezelő volt velem mindig, úgyhogy átkértem magam máshoz mielőtt bármiféle beavatkozás történt volna. A pénzt azt nagyon szereti, úgyhogy ha gondolod és megtehetitek, akkor adj neki. Onnantól már nagyon kedves lesz. Persze ez csak az én véleményem és egy pár lányé, akit még ismerek és hozzá jártak. Ők is mind ott hagyták.
2011. ápr. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Sziasztok,

mi is hozzá járunk. Elsőre én is örültem, hogy Őt kaptuk, és nagyon kedves volt, de azóta mint a pokróc.

Egyáltalán nem szeretek hozzá járni.... :(

2011. ápr. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

2. válaszoló vagyok

Az első válaszolónak: írtam Neked privit.

2011. ápr. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Okés, mindjárt megnézem!
2011. ápr. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Csak egyszer voltam nála, akkor kedves volt, pedig nem kapott pénzt. Első válaszoló helyette kihez mentél? Vele már elégedett voltál?
2011. ápr. 13. 15:18
 6/11 anonim ***** válasza:
Persze, azért is írtam, hogy ez az én véleményem. Sajnos nekem ilyen tapasztalatom volt. Ez nem jelenti azt, hogy veled is így fog viselkedni. Én végül Szűcs doktorhoz mentem és vele nagyon elégedett voltam/vagyok.
2011. ápr. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a linkeket. Kicsit elbizonytalanodtam. Pont a pénzéhessége miatt hagytam ott a nőgyógyim, másrészt meg ha már egy Meddőségi Központba járok, nem arra van szükségem, hogy az orvos is belémrúgjon...

Csak egy UH-on voltam Skribánál, még választhatok más kezelőorvost ugye? Konc főorvosról tudtok valami pozitívabbat?

2011. ápr. 13. 16:15
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is csak rossz tapasztalatom van róla. Első alkalommal velünk is nagyon kedves volt, aztán full bunkó. Gyorsan le akar rázni, a kérdéseimre is úgy válaszolt, hogy totál hülyének nézett. Mi is ott hagytuk, átmentünk a Kaáliba. Azt hallottam, csak a magán betegeivel normális.
2011. ápr. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Bármikor válthatsz orvost és nem kell különösebben megindokolni, vagy max. annyit mondasz, hogy nem vagy elégedett Skribával. De tőlem nem kérdeztek semmit, hogy miért akarom lecserélni.

Konczot dicsérni szokták, de rengeteg betege van, úgyhogy nagyon sokat kell várni rá. Viszont egyszer hallottam olyat egy lánytól, hogy minden alkalommal, mikor ment a BMC-be uh-ra hozzá, akkor Koncz mindig mondta, mennyit fizessen (10-15 ezreket). Szegény csajszi kicsit meglepődött, mikor mástól hallotta, hogy ez a többi dokinál nem így működik ám. De ezt csak egyszer hallottam róla, igazából nem is tudom, hogy igaz-e.

2011. ápr. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!