Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Teszveszes Anyukák! Megszoktát...

Teszveszes Anyukák! Megszoktátok az új oldalt, a vaterásat?

Figyelt kérdés

Én még mindig nem vettem rá magam, hogy megtanuljam. Anno, mikor regisztráltam magam, sokkal jobban tetszett a teszvesz oldala mint a vatera, ezért is választottam inkább ezt. Amióta egybeolvadt, nekem átláthatatlanná vált, egyszerűen nem teszik.

Viszont rá kellene vennem magam, mert lassan 1 hónapja be sem léptem, pedig egy csomó eladni való vár itt.:)

A babámnak is szinte mindent innen szerzek be, ezért használnom kellene.

Valami bíztatás kéne, hogy vannak jobb és könnyebb funkciók, stb.

Amúgy nagyon megváltozott az oldal? Miben lett jobb és miben rosszabb?


2011. jan. 16. 09:33
 1/5 anonim ***** válasza:

szia!


én is napi szinten használtam. Most is használom, de egy nagy kaki lett az egész, tiszta Vatera. Nehéz megtalálni dolgokat, na meg a feltöltés, kész katasztrófa. A minap az egyenlegem kiegyenlítése okozott némi fejtörést, mert már nincs kiírva a számlaszámom (a teszes) és így legalább 10 percembe telt, mire rájöttem, hogyan is fizessem ki és mostmár nincs gyűjtögetés 1500 forintig, hanem minden hónap végén fizetni kell.

2011. jan. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Valahogy még nekem sem az igazi, de ha minél többet használjuk akkor megszokja az ember.

Kitartás!!!

2011. jan. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
NEM! Amióta egybeolvadt egyszer felléptem, azóta semmi kedvem hozzá. Pedig ha jön a tavasz kéne ruhákat nézni a lányomnak :( Meg lenne eladni valóm is...
2011. jan. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is így vaygok,a régi teszveszt napi szinten használtam,sokat vásároltam és eladtam,de ez az új nagyon gagyi lett,ráadásúl volt elég igazságtalan húzásuk is,amit meg sem tudtak magyarázni,szóval én feladtam.Maradt a zsbvásár és most egy új oldalt találtam,a WWW.jofogas.hu,kb. egy hete hírdettem meg cuccokat és már elég sokat eladtam.

2011. jan. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, nem dobtatok fel! :(

Tegnap este erőt vettem magamon, és elkezdtem tanulmányozni, de semmire nem tudok rákeresni amire korábban pillanatok alatt sikerült. Meghírdettem kb. 10 ruhát, ez este 7-től éjfélig tartott. Azt hittem megüt a guta, örökké lefagyott, kezdhettem előről az egészet.


Köszi az ötletet, megnézem a másik két oldalt amit tanácsoltál.

2011. jan. 19. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!