Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mielőtt terhes lettem,egy...

Mielőtt terhes lettem,egy csomó márkás nem olcsó farmert vettem magamnak, és most szülés után 3 hónappal sem jönnek fel rám. Érdemes még bizakodnom? Visszafogyok még?

Figyelt kérdés
Nem híztam sokat inkább szélesedett a csípőm.És szeretnénk 2.babát is.Most a terhesség előtti súlyomhoz képest van rajtam 4 kg +.Egyszer még jók lesznek rám ezek e nacik,vagy ajándékozzam el?
2009. febr. 2. 08:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

ne ajándékozd el!!! egyébként én is úgy jártam mint te. + 2 kg van rajtam, valahogy még se úgy állnak még rajtam a ruhák. nekem 6 hónapos a babám és 2. szülésem.

a női testnek 1 év kell, mire visszaalalkul szülés előtti állapotára. első gyermekem születése után kereken 8 hónappal lettem olyan súlyú, mint azelőtt. adj még egy kis időt magadnak, még csak 3 hónapja szültél. azért mondom, hogy ne ajándékozd el, mert pikkpakk visszaalakulsz és akkor meg fogod bánni. a 26-os gatyáim még elég kényelmetlenek nekem is, ezért vettem 1-2 olcsóbb 27-est, de nyárra már biztosan jók lesznek.

2009. febr. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy elajándékozd! Én beleestem ebbe a hibába, úgy voltam vele, hogy úgysem lesz már jó rám. Most szülés után 1 évvel azok a ruhák is feljönnek rám, amiket terhesség előtt 3-4 évvel sem tudtam felvenni, mert kicsik voltak. Már bánom, hogy elajándékoztam őket, mert minden lóg rajtam és elég költséges felújítani a ruhatáramat.
2009. febr. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

:-)

Akkor várok még pár hónapot.....és újra megpróbálom.De lehet hogy addigra újra babát szeretnék és kitolódik még tovább.

2009. febr. 2. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!