Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Abortsz vagy vetélés után is...

Abortsz vagy vetélés után is várható hasonlo hormon "keveredés" mint szülés után? Vagy ez nem olyan? Amint távozik az embrio utána ahormonok is visszarendeződnek könnyen?

Figyelt kérdés
2011. nov. 9. 09:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia,nekem több vetélésem is volt,az első 15 hetes volt,úgy összekeveredtek a hormonjaim hogy meg sem jött a vérzésem utána,1 évig szedtem a gyógyszereket mire rendbe jöttem.A másik terhességem 10 hetes volt,ott már nem volt probléma.Volt még 3 12 hetes missed-ab-om de azok után sem volt probléma.
2011. nov. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Alkat kérdése is, nekem a 10. héten áll meg a babám szíve (missed ab), a 12, héten műtöttek, és beindult a tejem utána, 7 hétre jött meg az első havi, és a harmadik hónap után rendeződtek a dolgok.
2011. nov. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi
2011. nov. 9. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!