Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A tampon megakadályozza a...

A tampon megakadályozza a menstruáció alatti szex közben a megtermékenyülést?

Figyelt kérdés
Kb a menzesz harmadik napjában voltam, vagyis a vérzés elég erős volt. És nem élvezett belém, de előváladék jött egy kicsi...mennyi az esélye, hogy terhes vagyok és véd-e ilyen helyzetben a tampon "ottléte"?
2011. nov. 15. 17:58
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
91%
OFF:Úgy csináltátok,hogy közben bent volt a tampon????
2011. nov. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
61%
Jól értem, hogy fent volt a tampon, miközben szexeltetek? Ha igen, akkor nem valószínű, hogy terhes vagy. Ilyet még nem hallottam, de véleményem szerint a tampon megakadályozza a spermiumokat.
2011. nov. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
88%
ugye ezt nem mondod komolyan....
2011. nov. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
93%
Nem szólt a tampon a párod fütyijének, hogy ő volt bent előbb.
2011. nov. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
86%
Nem a tampon miatt, hanem amiatt, hogy menszi alatt voltatok együtt, szerintem nem sok esélye van egy terhességnek, de azért a tampon nem fogamzásgátló módszer. Azért nekem nem jutott volna eszembe így szeretkezni, mi van, ha fent ragad, azért a hímvessző simán felér odáig? Nem valami guszta dolog.
2011. nov. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
76%

Ilyet csak

a.,mikropénisszel

b., úgy, hogy a méhedbe döngöli a tampont -tudok elképzelni. :O

Hogy a csudába veszed azt ki? Nem fáj? Szerintem ez kamu, több szempontból is...

2011. nov. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Köszi a vicces kérdéseket...de nem erre szeretnék választ :) de azért jó humorérzéketek van :)
2011. nov. 15. 18:04
 8/24 A kérdező kommentje:
Tudom, nem zavart minket... a tampon kivételét nem magyarázom el... mert azért is kapnék kritikát...csak kicsit aggódok...de kössz a nyugtatásokat
2011. nov. 15. 18:06
 9/24 anonim ***** válasza:
77%

Agár kutya legyek és ugassak, de ezt akkor sem értem...! :)

Nem csesztette a méhszájadat a tampon??

De,hogy kérdésedre is válaszoljak mivel megvan igen kevés az esélyes,hogy terhes legyél, főleg,hogy nem benned ment el...

2011. nov. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
73%
jézusom!!!!
2011. nov. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!