Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tavaly március óta dolgozom...

Tavaly március óta dolgozom egy cégnél 130. 000. -bruttó bejelentett bérrel. A főnökasszonyom azt kéri, hogy március 1-től menjek el közös megegyezéssel, amit úgy is ki fog erőszakolni belőlem. Mi lesz most velem, mit vehetek igénybe?

Figyelt kérdés
2009. febr. 2. 12:46
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem világosan a kérdést.Terhes vagy?

Ha nem,bejelentkezhetsz a munkanélküli hivatalba ha nem találsz állást.Bocsi,de nagyon keveset írtál,hogy érdemben tanácsot lehessen adni.

2009. febr. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, 29 hetes terhes vagyok áprilisban fogok szülni!
2009. febr. 2. 12:51
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Azért tetted itt fel a kérdést mert terhes vagy? Mert akkor nem rúghatnak ki. De lécci pontosíts, hogy tudjunk segíteni.
2009. febr. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerre írtunk, bocsi. Nehogy belemenj a közös megegyezésbe. Nem küldhetnek el! Van már kiskönyved, ugye?
2009. febr. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyd magad. ha te nem mondasz fel Ő nem rúghat ki.
2009. febr. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
NE MENJ EL! Bocs, hogy kiabálok, de halál gusztustalan kismamákat kirúgdosni... én nem mondanék fel. Nem tehet mást, mint elvisel-és fizet. Ezt a kis időt kibírod, nem..?
2009. febr. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

nehogy belemenj. még őt ezért meg is büntethetik nagyon is!!!!

menj el táppénzre úgy sem rúghat ki.

A polgári és a munkatörvénykönyvben van sok pont ahol írnak a kismamát védő jogokról. Nehogy elmenj. Ha meg erőszakoskodik jelents be az erre hivatott szerveknél. nem tudom mi a neve pontosan de MONDj NEM_et!!!!!!!!

2009. febr. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

nehogy belemenj!! ha nem bírod a főnökasszony lelki terrorját, akkor meg írasd ki magad a dokival táppénzre - sok kismama ilyenkor már úgysem dolgozik

ne stresszeld magad, nem rúghat ki!

2009. febr. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Én is ezt nem értem, hogy mi a baja, mert ha elmennék akár most táppénzre, akkor meg nem is kellene fizetnie utánam semmit, bár szerintem leshetném a táppénzemet is, mert a papírjaimat úgysem küldenék be:-( azt mondja el akarja adni a céget és, hogy nem jó neki, ha van alkalmazotti viszonyom.
2009. febr. 2. 13:09
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
ne foglalkozz h vele h neki mi jó, hanem h neked mi jó!!ha sokat dumál menj táppénzre ...ja a szerződésed határozott, meddig szól?
2009. febr. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!