Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Terhesseg alatt szomoru,...

Terhesseg alatt szomoru, ideges, ingerult, hiszterikus, letort stb. voltam. Ezert lehet szomoru a babam vagy csak bekepzelem?

Figyelt kérdés

Lassan 7 hetes a kislanyom, de olyan szomorunak tunik mindig. S olyan ingerult is sokszor... Letortnek tunik, eletuntnak... Teljesen le vagyok mar torve en is emiatt, hogy "elrontottam"... Ugy erzem szomoru baba... Most mit tegyek? :(


Sokat sir(nem a hasfajas miatt, az ritkan faj neki)... S olyan... enekelek neki es elsirja magat... meselek neki is sokszor ingerult lesz... Anyumnal szeret lenni. O ha enekel neki figyeli, csodalja, lathato, hogy anyumat jobban szereti... Mintha engem nem szeretne, es kifejezetten idegesitene a jelenletem... Az anyukaja vagyok, megis ugy erzem en allok hozza a legtavolabb.


Mit tegyek?


Mig allapotos voltam vele parom teljesen tonkretett idegileg. Probaltam tartani magam, sokaig sikerult is, de 2-3 hetente kijott rajtam, olyankor keserves siras tort ram, hiszteriaztam is magamnak, allandoan ideges voltam, ingerult, nem beszelve arrol, hogy egyfolytaban szomoru(nem a baba miatt, hanem parom miatt).


2011. jan. 20. 18:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a baba minden érzelmedet megérzi,tisztában van vele...próbálj meg most már nagyon pozitív,mosolygós lenni. kicsiknek még nagyon érzékenyek a radarjaik,mindent levesznek.
2011. jan. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

En azt hiszem, hogy van osszefugges.

Legalabbis mi eszrevettuk.

Az elso gyereket varva en nagyon-nagyon ingerlekeny voltam es nagyon valtozo hangulatu. Egyik percben sirtam, masikban nevettem. Teljesen ki voltam fordulva onmagambol. Neha porogtem, elindultunk kirandulni, egyszer meg csak elfogyott az erom es ott gubbasztottam az ut szelen, mert nem birtam tovabb menni.

Vagy jo kedvem volt egesz nap, egyszer meg csak a zebra kozepen eszembe jutott, hogy 2 nappal korabban megbantottam a ferjemet valamilyen idiota beszolassal es bogni kezdtem. 3 perc mulva mar megint jo kedvem volt.


Es ilyen volt a gyerek is jo sokaig. Alapvetoen porgos, vidam, vigyori, rettenetesen huncut, de olyan, mint a forgoszel, kiszamithatatlan. Odajon rohogve es mire ranezek mar ordit. Majd elfelejti, hogy ordit es rohog tovabb.

Viszont ez csak masfel eves koraig tartott, utana valtozott a helyzet, most mar nem ennyire ingadozo.


A masodik terhessegem alatt maga voltam a nyugalom, beke, energia es kiegyensulyozottsag. A masodik babam pont ilyen.

Szoval szerintem tenyleg van osszefugges!


Ahogyan a korabbi valaszolo is irta: ha kiegyensulyozott es boldog Anya leszel, akkor a babad is az lesz, hidd el.

Masreszt ne aggodj, meg nagyon pici, nem kell allo nap vigyorognia. Az a korszak kesobb kezdodik.

2011. jan. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!