Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy jelentkezzem be a nőgyógy...

Hogy jelentkezzem be a nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés

Ne nevessetek ki,de nem tudom! Szóval az a helyzet,hogy késett 4 napot a mensim. Aztán megjött, ugyanannyi volt,mint szokott, de csak kb. két napig tartott. Már elmúlt, de azóta is érzek szurkálásokat az alhasamban, meg a petefészeknél. Teszt negatív, szóval tuti nem vagyok terhes. Csak nem tudom,hogy miért késett, meg ezek a szurkálások zavarnak, mert ezen nem szoktak lenni mensi után. Én eddig a magándokimhoz mindig csak rákszűrésre mentem. Most ha felhívom a rendelőjét, akkor mondjam már a telefonba,hogy hüvelyi ultrahangot szeretnék, vagy elég,ha ott mondom?

köszi


2011. jan. 21. 12:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha felhívod, nem kell mondani, miért mész, csak kérsz időpontot. Legalábbis itt nálunk így működik a dolog.
2011. jan. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell mondanod semmit, a panaszt elmondod ott, ő meg eldönti, hogy milyen vizsgálatot végez, elvégre ő az orvos.
2011. jan. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi! Csak az idő miatt gondoltam! Mert ugye amikor rákszűrésre megyek, akkor mindig mondom az időpont kérésnél,hogy mikor megyek! Így a doki is tud kalkulálni,hogy mikorra írja a következő beteget!

De akkor csak simán kérek időpontot!

2011. jan. 21. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!