Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Jajj csajok, miért vonzódok a...

Jajj csajok, miért vonzódok a nőgyógyászhoz, mikor ha egyébként szembe jönne velem az utcán, még csak valószínű, hogy nem is tetszene?

Figyelt kérdés
2011. okt. 27. 11:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Terhes is vagy?

Ha igen, akkor a hormonok játszanak veled.

Nekem konkrétan hiányzott a nőgyógyászom szülés után. Nem azt mondom, hogy azért mert tetszett, csak valahogy már ragaszkodtam a jelenlétéhez, amihez hozzászoktam a terhesgondozás alatt. Mellesleg jó fej is volt és sokat segített, így fontos és kedves embernek éreztem őt.


Ha nem vagy terhes, akkor meg bizonyára azt látod benne, hogy egy okos szakember és ez vonzalmat kelt benned, vagy hát mit tudom én. :)

2011. okt. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
detto ugyanígy vagyok,ráadásul írtó helyes pasi a nődokim :)és 1 éve szültem
2011. okt. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
31%
Nekem a dokim egy öreg pali volt de hangjába én is bele voltam zúgva. amikor 36 hetes voltam elment 2 hétre szabira és ajánlott egy kollégát, ha valami lenne menjek hozzá. Hát kellett is mennem hozzá miért is ne épp a szabija alatt. Az a pasi olyan volt mint egy adonisz volt, szerencsére csak gyógyszert írt nem vizsgált meg én azt mondtam magamnak ilyen jó pasinak én ilyen dagadtan nem vagyok hajlandó levetkőzni:)
2011. okt. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én még álmodtam is az enyémmel. :))

Pedig szintén nem egy kiugróan jóképű, de valami mégis volt benn. Gőzöm sincs mi.


Vigasztaljon, látod nem vagy egyedül. :))

2011. okt. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én nőgyógyászom egy nő. Még szerencse. :-)
2011. okt. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!