Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hová használjátok fel lassan...

Hová használjátok fel lassan lejáró üdülési csekkjeiteket?

Figyelt kérdés
Három gyerekünk van, tavaly nem tudtunk sehová menni, lassan lejár.
2011. máj. 10. 10:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Állatkertbe bérlet?
2011. máj. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Érden van egy sportszer és egy fehérnemű bolt, ahol felhasználható. Amúgy pl Sárvárra lehet reumatológustól kérni 2x 1 hetet/év fejenként, amikor ha jól tudom kedvezményes a belépő és a masszírozás. Így a család minden tagjának kijön az üdülési csekkből az 1 hetes szórakozás. A szállás már más kérdés.
2011. máj. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Van olyan étterem is, ahol le tudjátok enni, elfogadják. Nézz utána.
2011. máj. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nézz szét az udulesicsekk.hu-n, nagyon sok helyen fel lehet használni. Mi is így jártunk tavaly, mi elmentünk az állatkertbe ill. egyszer megvacsoráztunk egy étteremben és ami még maradt abból pár alkalommal pizzát rendeltünk.
2011. máj. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Sajnos minket is szorít a határidő, sok minden közbejött.

Úgy tudom, ruházatot nem szabályos árulni üdülési csekkért.(?)

Köszi az eddigi válaszokat!

2011. máj. 10. 11:05
 6/13 anonim ***** válasza:
11:00 vagyok. Ami még eszembe jutott, hogy hallottam már, hogy fogászaton és szemészeten is elfogadják, persze magánrendelőben.
2011. máj. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Hol éltek? Bp-en a Mária bababoltban elfogadják az üdülési csekket. Én ott költöttem el! Játékok, ruhák stb...

Amúgy meg én is mennék Állatkertbe, vagy vacsorázni valahová.

2011. máj. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Én is agyalok hetek óta, mi lenne a legtartalmasabb időtöltés.

Állatkert közte van mindenképp, plusz azon gondolkodom, most lesz egy 60 éves szülinaposunk a családban, lehet,hogy szervezünk egy vacsorát egy étteremben.(csak az ünnepelt nem szereti az ilyen felhajtásokat...)

Köszi a további válaszokat is.

2011. máj. 10. 11:27
 9/13 anonim ***** válasza:
Mi abból fizettük a vonatjegyet most hogy mentünk a nagyszülőkhöz.
2011. máj. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A miénk szombaton járt le, múlt héten étteremben költöttük el a maradékot.

Millió meg egy helyen el lehet költeni az ücs-t, többek között végleges szőrtelenítést és angol nyelvtanfolyamot is lehet vele fizetni :)

2011. máj. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!