Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem szeretnék indulatokat...

Nem szeretnék indulatokat szítani, csak érdekel!?

Figyelt kérdés
Azoknál a pároknál ahol a férfinak nagyon alacsony volt a spermaszáma, mégis sikerült a baba, nem gyanusítgatták a kismamát, hogy nem is Ő a baba apja? Gondolok itt rosszindulatú rokonokra, ismerősökre.
2011. jan. 21. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem egy idő után eléggé világos lesz, hasonlít-e a gyerek az apára.

Pár éve egyik ismerős házaspár fél év után ment orvoshoz, hogy miért nem jön össze a gyerek.


Az apánál megállapították,hogy kevesebb vagy lassabb mozgású a spermium...nem emlékszem pontosan..és mondták, hogy ez okozhatja azt, hogy még nem jött össze a baba, majd a vizsgálat után kb 2 hónappal már terhes volt a nő és tuti az apától...ez sajnos egyből látszott, mert a gyerek az apja orrát örökölte... :-D


Jah, és amintavétel nem úgy zajlott, ahogy az amcsi filmekben látjuk, hogy külön szoba és újság meg videó. Leendő apuka megkapta a tartályt majd felszólították,hogy vonuljon ki a férfivécébe...ami sem a kulturáltságot sem a higiéniát nem nyújtotta.... :(

2011. jan. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én inkább olyan történetet ismerek, ahol sok évig próbálkoztak a babával, sehol-semmi és mki az asszonykát vette elő, hogy biztos meddő, meg vmi gond van, hát szegény körbejárt orvosoknál, 10ből 10 azt állapította meg, vele minden oké. Nagynehezen rávette a párját is, hogy menjen el (mert mki, az egész család állította, hogy "Petikével biztos nincs gond"; erre a legelő vizsgálat kimutatta, hogy 1% életképe csak a spermiumaiból. Miért írtam ezt le?

Mert amilyen kicsinyesek az emberek, bármit ki tudnak ókumlálni. De nem kell foglalkozni velük. Más szemébe a szálkát, ugyebár....

2011. jan. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
En is inkabb olyan eseteket ismerek, ahol a no minden orvost korbejart, mert biztos, hogy nala lehet csak a gond, a parja meg nem ment el, nala volt a problema pedig. Van olyan ferfi, aki nem hajlando elmenni...milyen rossz lehet annak a nonek, aki abban a tudatban el, hogy az o "hibaja", kozben meg nem is.
2011. jan. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem az inkább a szokás, h a férfire azt mondja a családja, h ő aztán egy tökös ember, még akkor is ha kevés a spermaszám, talán még ma mindig az a "divat", hogy a nő miatt nem lehet baba, ő nem tud teherbe esni......egyébként meg igaz, durván látszik h az apja vagy nem egy idő múlva!
2011. jan. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A legelső babánknál éppen szakító félben voltunk a párommal.És az első reakciója az volt, hogy nem az övé, mert neki nem lehet gyereke!Ami elméletben igaz is volt, egy gyermekkori műtét és az utána fellépő fertőzés miatt.Sajnos a babát elvesztettük, együtt maradtunk.Újra és újra terhes lettem.Csodálkoztam is hogy nem mondja újra hogy nem az övé.De mind a 2 terhességemnek vége szakadt az akkori orvosom figyelmetlensége miatt.Aztán mikor megfogant a kisfiunk, és bejelentettem (túljutottam a rizikós 12.héten) örült, agyon ajnározott.És amikor rákérdeztem hogy hogy nem kételkedik( nem volt oka rá egyébként soha) elmondta, hogy az első baba után elment kivizsgáltatni magát és kiderült, hogy ha nehezen is, de bejuthatnak a kisfickók, ahová kell.

Viszont a mai napig hallom vissza hogy az anyukája szerint( aki mellesleg még csak az egyik közösségi oldalon látta a kórházi képeket az 1 éves kisfiunkról) nem a párom a gyermekünk apja.Pedig kiköpött apja:))Még a hisztiben is:)))

Egyébként miért írtad ki a kérdést?Gond van?

2011. jan. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!