Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Keptelen vagyok rendesen...

Keptelen vagyok rendesen ellatni a lanyomat! Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Hetfon becsipodott a derekam ami kisugarzik az egesz jobb labamba es alig tudok menni.

12 kilo a lanyom es nehezemre esik meg a furdetese is.

Folynak a konnyeim amikor le kell ulnom hozza a foldre jatszani vagy fel kell vennem a foldrol, hogy megetessem.

Mar annyira faj mindenem, hogy este alig tudtam kivenni a kadbol...majdnem elejtettem a fajadalomtol.

Kenem kremmel es kaptam gyogyszert is, de nem javul:(

Jart mar valaki igy?Olyan balfeknek erzem magam....


2011. jan. 21. 19:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nincs segitseg?pl ferj? Vagy anyukad nehez lehet fajdalommal elni vagy vegyel ra vmi kenocsot pl izomlazitot hatha segit
2011. jan. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Én veszélyeztetett kismama vagyok. 33. hét. Feküdnöm kellene.

Fiamat el kell látnom, mert egész nap, este 10-ig egyedül vagyunk.

Mennyi idős a lányod? Miért emelgeted?

Nálunk az etetőszékbe szépen bemászik egy másik székről.

Eszembe sincs a földre ülni mellé, az ágy szélén ülök.

Nem emelgetem egyáltalán, mellém jön, akkor átöleljük egymást.

A pelenkázás és öltöztetés nem a legjobb, feszít a hüvelyem, kőkemény a hasam.

Egyébként kisebb korában én is jártam így, de attól függetlenül meg kellett mindent csinálni vele.

Szorítsd össze a fogadat és a legfontosabbakat tedd meg.

2011. jan. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Kulfoldon elunk es a csaladunk otthon lakik.

Kaptam kremet es gyogyszert is, de nem hat.A ferjem nem kapott szabadsagot, mert 2 kolegaja felmondott es kevesen vannak.Napi 14-16 orat dolgozik.Amire haza er, mar reg alszik a lanyunk.Tegnap volt egy kis ideje munka elott es elmosogatott, de ma reggel 9kor elment es valamikor ejjel er haza.

2011. jan. 21. 19:31
 4/15 A kérdező kommentje:
Jovo honapban lesz egy eves.Meg nem megy es maszni is csak most tanul egyeb okok miatt.Minden nap tornaztatnom kellene izomletapadasa van, de keptelen vagyok ra.
2011. jan. 21. 19:33
 5/15 anonim ***** válasza:
Huh te szegeny jobbulast kivanok neked
2011. jan. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem probaltad a diclofenac gelt van tablettaba is eleg eros de lehet hogy jot tenne egyszer nekem is fajt a gerincem es ezt kaptam ra kerdezd meg a gyogyszereszt
2011. jan. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
koszonom szepen aranyos vagy
2011. jan. 21. 19:39
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha ennyire fáj, akkor nem tudnál erre az időre valakit felvenni, aki segít neked? Nem tudom hol éltek, és hogy mennyit tudnátok erre szánni, de ha anyagilag belefér, akkor erre az időre szerintem ez jó megoldás lenne.
2011. jan. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

erre nem is gondoltam....ez nagyon jo otlet!!!

tudok is egy romaiaim magyar lanyt aki munkat keres

2011. jan. 21. 20:14
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekem a lábam ment ki:-( Az az a térdem. Neheze megyek szerencsére a férjem segít, mert én sem tudom mit csinálnék! Jobbulást!
2011. jan. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!