Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyerekülés vásárlását tervezzü...

Gyerekülés vásárlását tervezzük, mire figyeljek, milyenek a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Ha már egyszer veszek gyerekülést, akkor hajlandó is vagyok rá áldozni, de praktikusat szeretnék, segítsetek nektek mi vált be, vagy éppen mi nem? Mire figyeljek? Nekem fontos hogy dönthető legyen, ez az egyetlen szempont. De fontos az hogy a fejrésze emelhető legyen, stb....?
2011. jan. 22. 13:16
 1/9 anonim ***** válasza:
És mégis milyen magas, hány kiló, mennyi idős a gyerek, tud-e egyedül ülni?
2011. jan. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Autós ülésre gondolok, most már úgy látom ki akar jönni a hordozóból, állandóan fel szeretne ülni. Most 10 hónapos, és 8 kiló?
2011. jan. 22. 13:33
 3/9 anonim ***** válasza:

És egyedül felül és stabilan meg is ül?


Bocs, de ez is lényeges, hogy 0-18kgs ülés kell vagy már lehet a 9-18kgs ülésbe tenni.

2011. jan. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tud szépen egyedül ülni, már mindenképp a 9 kilóstól gondolkodunk. Atttól tartok nehogy belefussak valami kisebb hibába, szűk feltámla, vagy épp nem állítható, és az lényeges?
2011. jan. 22. 14:22
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát ha tényleg jót akarsz a babádnak és van is rá keret,a leírtak alapján és csakis kizárólag Besafe X3 ülést vennék!És semmi mást!Mi nagyon utánajártunk a témának.Szerintem a mai piacon 2 márka van ami nagyin,de nagyon jó!A Besafe és a Römer!
2011. jan. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

[link]


Itt a link!bocsi előbb lemaradt

2011. jan. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az árát nem találom, kb. mennyi az amit említettél?
2011. jan. 22. 14:48
 8/9 anonim ***** válasza:

[link]


De láttam már akcóban 49 ezerért is bizonyos szineket.

Ja és nem írtam,hogy mi kipróbáltuk és nagyon jó,menet közben nagyon könnyen 1 kézzel dönthető .

2011. jan. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Csatlakozom! Nekünk is Besafe van. Annó én 7-8 féle ülésbe ültettem bele a lányomat, ez volt a legmegfelelőbb. Dönthető, könnyen kezelhető, nem fapados, a többihez képest szerintem nagyon párnás az ülőkéje.

De az a legjobb, ha vásárlás előtt Ti is belepróbáljátok a babát több ülésbe, mert ha nem érzi jól magát benn, akkor nincs értelme megvenni!

2011. jan. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!