Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisbabám van,8 hónapos de én...

Kisbabám van,8 hónapos de én egyre jobban vágyom bulizni, vagy épp ezért? Ugy érzem nem éltem még ki magam, pedig már elmultam harminc, normális ez?

Figyelt kérdés
A szomszédom bulizni jár és kb megőrülök, ahogy hallom h ordít a zene és buliznak...
2011. jan. 22. 13:53
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Biztos azert van mert sokat vagy bent a babaddal probajatok neha kirucanni apaval gyerkocot nagyihoz es menjetek el romantikazni szerintem ez segiteni fog kitartast
2011. jan. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

Normális. Ha van lehetőséged, mozdulj ki néha. Nekem nem volt, és három évig egyfolytában itthon voltam, a párommal sem tudtunk sehova elmenni. Majdnem rá is ment a kapcsolatunk. Azóta változott a helyzet, anyukám már tud segíteni, vigyáz a gyerekekre, kéthetente elmegyünk valahová és azóta mindenki boldogabb. Még a gyerekek is!

És velük is, meg a párommal is türelmesebb vagyok. Te is létezel, attól még imádhatod a babádat!

2011. jan. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez normális. A legtöbb embernek egész életében van igénye a szórakozásra, csak persze bizonyos életszakaszokban mást jelent neki a szórakozás. Más kérdés, hogy nem mindenkinek van rá módja, lehetősége, vagy épp a társadalmi nyomás hatására folytja el az ilyen igényeit. Attól még, hogy gyereked van, ugyan úgy meg lehet az igényed a szórakozásra, és szerintem mindenkinek azzal teszed a legjobbat, ha néha ki is elégíted ezt a vágyadat. Ha meg tudod oldani, hogy vigyázzon valaki a babádra, akivel ő is jól elvan, akkor irány mulatni :)

Én 15 éves korom óta járok koncertekre, és erről nem is akartam lemondani később sem. Mármint amikor még nem volt gyerekem, akkor is úgy gondoltam, hogy ha majd lesz, akkor sem látom okát annak, hogy néha ne menjek el a barátnőimmel koncertekre, mint régen. És szoktam is menni, igaz, ritkábban, de azért szoktam. Nem ártok vele senkinek :)

2011. jan. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
5%
Várni kellett volna még a gyerekkel...
2011. jan. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

várni? harminc évesen, mire...amugy érdekes h mindig akad vk a mi lett volna ha kérdést feszegeti, a jelen helyzetből kell kiindulnom most már,nem?

amugy szerintem ilyen típus is vagyok, meg sajnos egyedül nevelem a gyermekem, még autom sincs egy kisvárosban lakom, nehéz még a babóval is kimozdulni pestre pl.

De nagyon jó ötlet a koncerten van zene, tánc, társaság ott végre kitombolhatnám magam!köszönöm a válaszotokat:)

2011. jan. 22. 14:21
 6/8 anonim ***** válasza:
47%
30 éven túl, 8 hónapos gyereket egyedül nevelve társaságra vágyni teljesen normális. De attól kibukni, mert a szomszéd bulizik, bocs, de nem normális.
2011. jan. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom, már megint jöttek az okosok észt osztani! :)

Figyu, ha a gyerek előtt is bulizós voltál, akkor miért lenne furcsa, hogy most is vágysz? Inkább az lenne furcsa, ha teljesen elásnád magad.

Mondjuk én még várnék vele egy pár hónapot, 8 hónaposan azért még elég pici a babád, főleg, hogy egyedül neveled, nem tudom, kire hagyhatnád?

Nekem 1 éves volt a nagyfiam, amikor elmentünk szilveszterezni és nem is aludtunk otthon. Mi fektettük le este, elmondtuk neki, hogy reggel a mama lesz ott, mi nem és nem is volt semmi gáz. 9 körül mentünk haza, de még simán el lett volna a kisfiam az anyósommal.


Ja és én meg 6 hónapos terhesen elmentem a Madonna koncertre. Szerinted mit kaptam ezért? Mindenki majdnem leharapta a fejem, hogy milyen felelőtlen vagyok, stb, stb. Meg hogy egy terhes nőnek otthon van a hely és hogy ne járjak sehova, max. orvoshoz...

Olyan érdekesen gondolkoznak néha az emberek :)

2011. jan. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Átérzem a helyzetet, én is egyedül vagyok. Így pláne érthető ha az ember elvágyok olykor szórakozni, felnőttek között lenni :) Sose értettem, hogy sok szülő számára miért tabu a szórakozás, hiszen amíg ez nem válik senki kárára, addig ez nem ártalmas dolog.
2011. jan. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!