Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Meghalt a kisbabám 1naposan,...

Meghalt a kisbabám 1naposan, borzasztóan fáj hogy elvesztettem. A gerincvelője be volt vérezve ezáltal lebénulva jött a világra. Normális terhességem volt, miért nem mutatta ki az ultrahang hogy baj van?

Figyelt kérdés
2008. máj. 20. 17:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
27%
En feljelentenem a dokit aki felelos ezert!nagyon sajnalom.
2008. máj. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
[link] Ez talán segít feldolgozni. Nagyon sajnálom ami történt.
2008. máj. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Öszinte részvétem.

Nagyon sajnálom ami veled történt.Biztosan nagyon nehéz lessz,de gondolj arra,hogy lebénulva milyen élete lett volna.Szerintem nézz utánna,és tegyél a doki ellen.Neki ezt látnia kellett volna.Voltál 4d-en???Esetleg keress fel egy pszichológust,hátha tud segíteni feldolgozni ezt a tragédiát.

2008. máj. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
őszinte részvétem. tényleg áttudom érezni ami veled törtnt. én már 17 honapja várom hogy babás legyek és most clostit szedek. szoval nekem is nehéz. hát még neked. szerintem is ez a doki hibája. kivánom hogy adjon neked a joisten egészséges babát.
2008. máj. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nagyon sok oka van az ilyen esetnek, még az is lehet, hogy a szülésnél hibáztak és akkor sérült a kicsi, azt pedig az ultrahang még nem láthatta. Általában ilyenkor boncolást indítanak, mert valószínű még a korházban történt az eset. Akkor kiderülne, mikor alakult ki szegénykének ez a szörnyűség. Nagyon sok erőt és kitartást kívánok neked, és tényleg ne szégyellj orvoshoz fordulni, de ha kell először pszichiáterhez menj, majd ő átküld pszichológushoz ha kell.A védőnő is sokat segíthet és a családod, remélem melletted vannak.
2008. máj. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen hogy együtt éreztek velem.az igazság az hogy úgy tűnik hogy nem az orvosom hibája volt.a boncolás meg volt azt hogy be volt vérezve a gerincvelője és hogy bénán született onnan tudtam.4dn is voltam ott sem volt gond.és végig mozgott a pocimban.borzasztóan vártam ezt a babát és most nincs.mégegyszer köszönöm hogy válaszoltatok.
2008. máj. 20. 20:49
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
A 2. babám születésénél a mellettem fekvő anyukának is 1naposan meghalt a babája.(magszatszurkot nyelt)Nagyon szörnyű volt,mert már addigra nagyon sokat beszélgettünk.Már 2hete bent volt és mindenki babájára ő vigyázott míg az anyuka pl wc-re ment.Bennem mély nyomot hagyott a dolog.Pár hónap múlva felhívtam,mi van vele.Azt tanácsolta neki a doki,hogy amint a méhe rendbejön,próbáljon minél előbb újra terhes lenni,ez nyújthat ilyenkor egy kis vigaszt.Addig is visszament dolgozni,hogy kizökkenjen ebből.Orvosi segítség nélkül nem biztos hogy sikerülne feldolgozni,hisz nap mint nap éreztétek egymást.Az én lelkivilágomon ilyenkor az nem segítene,hogy a dokit perelgetem,hónapokig járni a bíróságra,állandóan felidézni mi törént,lélekbegázoló kérdések.Ez sajnos nem hozza vissza ha hibás a doki,ha nem.Inkább a jövőre koncentrálj.Ez csak az én tanácsom.Kitartás!!!Nagyon sajnálom!!
2008. máj. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
a 6.válaszra szeretnék válaszolni.nem lehetett könnyü végig kisérni egy ilyen dolgot.és átélni még borzasztobb....az igazság az hogy én is ugy gondolom hogy a pereskedés csak még nagyobb fájdalom lenne.szerencsére a családom mellettem van de,sajnos a párommal ugy tűnik hogy külön válnak útjaink.én nagyon szeretnék még egy kisbabát mert az orvos nekünk is azt tanácsolta hogy 3-4honap múlva lehet próbálkozni,de a párom nem szeretné mégegyszer ezt átélni.és nem tartja normális dolognak hogy egy másik babával talán egy picit lelki megnyugvást találnék.pedig soha nem fogom elfelejteni az én drága kislányomat....köszönöm hogy válaszoltál
2008. máj. 21. 09:18
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom, ami történt! Ez annyira szörnyű! Én nem is tudom, hogy bírtam volna elviselni. De a párod hogy teheti azt, hogy ezek után elhagy? Talán neki is pszichiáterre lenne szüksége, de tényleg.
2008. máj. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Mindig azt mondom, nincs nagyobb veszteség, mint egy baba elvesztése, legyen az még a méhben, vagy már kijőve onnan...

Sajnálom.

Pereskedni ahogy írtad nem is akarsz, de felesleges is. Ha megnézed a papírokat, amiket aláiratnak vizsgálatokkor, rajta van, hogy nem teljeskörű a feltárás, és a vizsgálattól függetlenül lehetnek nem látott problémák.

Gondolj bele, van akinek kéz nélkül születik a babája, azt hogy nem látják? Na meg a dokik összetartanak, szóval nem sokat nyernél, max pár év után valamennyi kártérítést, ami lehet nagy összeg lenned, de tényleg nem éri meg.

A párodnak én is azt tanácsolom, hogy menjetek együtt orvoshoz, hisz persze, hogy tragédia ami történt, de ez millióból egy, nem fog ismét megtörténni. Szeressétek a babátokat, hisz volt, élt, ha keveset is, és nemlehet elfeljteni, és nem is akarjátok.

De ez nem ok arra, hogy ne legyen babátok. Ha lerugott a ló, minél előbb vissza kell ülni a hátára!!!...

KEressetek fel egy jó szakembert, és segíteni fog, hidd el. Én is jártam párterápiára, csodákra képes, ha jó a doki!!

Ha párod elhagy, neked is fájdalmat okoz, és ettől még nem éled fel a baba, és más asszony mellett is érheti tragédia. Téged viszont szeret, és lehettek még bodlogok a következő babával is eleget:-)

Kitartást és mindenjót kívánok, alakuljanak jól a dolgok:-)

2008. máj. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!