Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy is vannak ezek a pelenka...

Hogy is vannak ezek a pelenka méretezések? Milyen gyerekek alapján találták ki?

Figyelt kérdés
Mindég is nagy bajban voltam ezekkel kapcsolatban. Már nagyon sokféle pelenkát kipróbáltunk. Mindég bezavar hogy más más márkánál,ugyanaz a méret,más kilótól kilóig jó. Most azon akadtam ki hogy a 11,5 kg-os kislányomra a pempers 4+os majdnem kicsi,pedig elvileg 9-20kg-ig jó. Számozás szerint még a sima 4-esnek is jónak kéne lenni. Ezekbe a pelenkákba hogyan fér bele egy 18-20kg-os baba???Pedig a lányom átlag súlyú,és nem husi.
2011. jan. 23. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én úgy szoktam pelenkát választani, hogy csak az alsó határt nézem, a felső az egy nagy baromság!

Pl. most 10 kg körüli a kisfiam, így neki már a 4+ost veszem. Utoljára Pampers Sleep&Play-t vettem 5-öst, 11 kg-tól jó, de ma reggel tiszta pisis volt, mert átázott...

2011. jan. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a kilókra nem nagyon lehet adni,mert minden baba más felépítésű.6 kilós 4 hónapos babámnak már 4-es pelust vettem,mert az volt neki kényelmes.
2011. jan. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
16 hónapos fiam,9350 gramm,és ötös liberot használ.Még a négyes is jó,de az ötös kényelmesebb.nem a kilót kell nézni,hanem a testfelépítést,és a pelenka formáját.Egyszer vettem huggiest,négyest,majdnem kicsi volt a fiamra, a 4-es libero meg majdnem nagy.
2011. jan. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Na igen én is ezt mondom,mind kettő 4-es de az egyik nagyobb mint a másik. Miért nem tesznek ki mintát minden pelenkához hogy az ember legalább megnézhesse,és tudjon dönteni? Ha olyan pelenkát akarok venni amit még eddig soha,mert mondjuk akciós honnan tudom hogy pl jó lesz e a 4es méret,mert a másiknál az a jó!
2011. jan. 23. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!