Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Még nem 100%, de úgy néz ki,...

Még nem 100%, de úgy néz ki, sikerült összehozni a baby-t, de szeretnénk, ha majd a barátnőm vezetéknevét kapná. Van-e erre valami esély? Az apa kilétét nem akarjuk elárulni.

Figyelt kérdés
2009. febr. 5. 11:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hogy ha a kórházban nem jelenik meg senki, és nem tesz apasági nyilatkozatot, h az az ő gyereke aki megszületett, akkor a barátnőd vezeték nevét kapja a kicsi.

Azonban akkor más a helyzet, ha férjnél van, mert akkor automatikusan a férj vezeték nevét adják a kicsinek.

2009. febr. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez ennél bonyolultabb, mint hogy nem akarod elárulni...

Javaslom, keress meg egy ügyvédet, és járj utána, hogy megpsórolj amgadnak pár év pereskedést, ha esetleg az apa úgy gondolná, szeretné a gyerekét.

Amúgy te lány vagy, vagy fiú? Mert nem igazán tiszta...

Mert ha fiú, és összehoztátok a babát, akkor te vagy az apa nem? Akkr kit nem akartok elárulni?

Ha meg lány vagy, akkor hogy hoztatok össze egy babát?

vagy csak én vagyok értetlen?

Amúgy van rá lehetőség, hogy az anya vezetéknevét kapja (előző párom is anyja vezetéknevét kapta, az apa nem tartott igényt e titulusra, nem voltak házasok, nem élek együtt az anyjával), de hogy egy "idegen" barátnő nevét megkaphatja-e -ha erről van szó, akkor azt nem tudom.

2009. febr. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Lány vagyok és fecskendős módszerrel sikerült.Az "apa" csak segített nekünk.
2009. febr. 7. 08:41
 4/6 anonim ***** válasza:
és ezt házilag csináltátok?mert ha igen,akkor akkor szerintem elég rosszuk tettétek,veszélyes is lehet...
2009. febr. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy veszélyes lenne,de nekünk nincs is más választásunk.Ne ítélkezzen senki,én csak egy kérdésre szerettem volna választ...
2009. febr. 27. 16:06
 6/6 anonim ***** válasza:
na sikerült???
2009. szept. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!