Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csecsemő- és kisgyermeknevelő-...

Csecsemő- és kisgyermeknevelő-gondozó felsőfokú szakképzéssel hol tudnék majd elhelyezkedni?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, jövőre érettségizem, utána ezt a szakot végzem. 4 évet Angliában tudnék elvégezni, egyébként hova vennének fel, ha visszatérték. Elvileg Csecsemőotthonba, bölcsibe biztosan... Ezen kívül? Gondoltam, ti tudtok válaszolni :)
2009. febr. 5. 17:35
 1/5 A kérdező kommentje:
izé... Szóval a szakképzés után 4 évet Angliában tervezek gyakorlás és tapasztalatszerzés céljából...
2009. febr. 5. 17:36
 2/5 anonim ***** válasza:
47%
én is ezt végeztem, igazából leírtad: csecsemőotthon, bölcsőde elsősorban, vagy még esetleg kórház csecsemőosztály
2009. febr. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Angliában au-pair és dada szeretnék lenni amúgy :)
2009. febr. 5. 19:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Ezt a szakot végeztem, és igen bölcsődében, csecsemő és gyermekotthonban, családok átmeneti otthonában, gyermekjóléti szolgálatnál, értelmi fogyatékos gyerekeket ellátó intézményekben lehet vele dolgozni. Kórházi csecsemő osztályon azonban nem, hiába van ott is gyakorlat.
2009. okt. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, és tegnap kifelejtettem, hogy családi napköziben is elhelyezkedhetsz vele gondozónőként :)
2009. okt. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!