Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki gyed után elment dolgozni,...

Aki gyed után elment dolgozni, milyen munkakörben tudott elhelyezkedni?

Figyelt kérdés
Úgy tudom gyes mellett már csak napi 4 vagy 6 órában (havi 30 órát)lehet csak dolgozni. Nekem is aktuális lesz a téma pár hónap múlva, a lányom bölcsibe megy ha minden jól alakul, de már előre félek, hogy milyen munkakörökben van esély az elhelyezkedésre. Előző munkahelyem kizárva. Nektek milyen munkakörben sikerült elhelyezkedni? Köszi a válaszokat.
2011. márc. 21. 08:04
 1/2 anonim ***** válasza:

vagy max heti 30 órába dolgozol, vagy lemondasz gyes-ről.

Én eddig az előző mhelyemre akrtam visszamenni, de lehet nem lesz belőle semmi.

Hogy 2 gyerekkel, 40 felé közeledve, diploma nélkül majd hova vesznek fel, ha munkát kell keresenm....fogalmam sincs.

Olyanra már nem is gondolok, hogy 6 órás munkát találjak, szerintem örülök ha felvesznek valahova.

2011. márc. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én most vagyok dilemmában.

A régi helyemen csak vakaróznak, visszavesznek, de nekem nem tetszik, ahogy hozzáállnak a kérdéshez. Ráérősen, kelletlenül, és azok után, amit letettem az asztalra eddig, nem ezt vártam.

Kicsit körülnéztem a munkaerő piacon, aminek az lett az eredménye, hogy a héten megyek egy másik helyre interjúra - ez 8 órás, vezetői beosztás, de teljesen új terület nekem.

2 hét múlva derül ki esélyes vagyok-e egy távmunkára, ami jó lenne a gyes miatt is, meg a többi kötelezettségeim miatt is.

És közben ajánlottak marketing vezetői állást egy másik cégnél, akár azonnali kezdéssel, viszont 100% jutalékos rendszerben. És ez az első fél évben a korábbi fizum felét jelentené.

Na és mellette azon töprengek, magánba vállaljak-e marketing tanácsadást, és esetleg ezen az úton induljak el, mert az utóbbi 1,5 évben sok ilyen megkeresésem volt és 10 év tapasztalattal a hátam mögött volna is mit csinálnom.

Ti mit tennétek?

2011. márc. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!