Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » El lehet adni egyáltalán a...

El lehet adni egyáltalán a használt babakocsikat?

Figyelt kérdés

Tudom hogy sok ilyesmi kérdés van,előre is elnézést érte.

Csak kiváncsi vagyok,meghirdettem a 8 hónapot használt babakocsinkat,senki érdeklődő nincs rá.Pedig 20 ezerrel adom olcsóbban mint vettük,tényleg szép állapotban van.

Ma nézegettem a tesz-veszen a kocsikat,és szinte licitálni se licitálnak nagyon sokra.Ennyire nem kelendő a használt kocsi?Ti hogy adtátok el?Vagy nagyon olcsón kell árulni?

Mert azért elkótyavetyélni sem szeretném.Teljesen elkedvetlenedtem:-(


2011. jan. 28. 06:50
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is már régóta árulom a babakocsimat.Én is 20e-rel kevesebbért adom, pedig teljesen új állapotban van.Kb. óktóber óta hírdetem és most fogják meg venni.Nekem sok érdeklődő volt, de mind sokat akart alkudni és én inkább nem adtam.Én a jofogas.hu-t ajánlom.

2011. jan. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

bababizományit próbáld meg,ott ki tudja próbálni a kedves vevő,tudja tologatni,stb.

Egyébként mi is úgy voltunk vele,hogy inkább fizettünk 20 ezerrel többet,de egy garanciás,új kocsit vettünk.

2011. jan. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 kisnita ***** válasza:

Hát ne haragudj, de szerintem nem sok olyan ember van aki 25 ezer Ft-ot adna egy használt babakocsiért még akkor is ha megkímélt állapotban van. Tapasztalatom szerint 10-15 max 18 ezer Ft körül kelnek el a márkás kocsik is. Nálunk is sokan árulnak babakocsikat, láttam már több hirdetést is a védőnőnél meg a kisboltban, de kb ilyen áron mennek. Volt aki vadi új garanciás Pierre Cardin kocsit adott el 17 ezerért esővédővel, lábzsákkal és pelenkázó táskával együtt. Egy másik csajszi futó babakocsit árult egy tízesért (én is le akartam rá csapni, de valaki gyorsabb volt nálam) 8 ezer Ft-ért adta el és alig egy fél évet használták. Negyven valamennyiért vette újonnan.

Arról meg nem is beszélve, hogy noname babakocsikat már 15-16 ezerért lehet venni kínaiban és elég jó minőségűek, nem esik szét a gyerek alatt annyi, hogy nem márkás, de aki nem a márkára megy annak tökéletesen megfelel. Tesómék is ott vettek és két gyereket kiszolgált nekik.

Nem akarom elvenni a kedved, de szerintem 15-től többért nem fogod tudni eladni, de ne legyen így.

2011. jan. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Neten én sem vennék babakocsit. Nem is vettem :)


Volt, hogy kinéztem, hú de jó szép stb. Aztán megláttam élőben mert csak meg akartam nézni, hát kérlek lelombozó volt. Az egyik baromi nehéz (nem könnyű mint hirdették, talán esetleg egy súlyemelőnek), a másik kereke nyeklett, a harmadik majdnem a földön volt, a negyediknek az enyhén napszítta huzat már kutyapokrócnak sem lett volna jó, a következő amit megnéztem pedig tiszta rozsda volt alul, holott újszerű állapotúnak volt hirdetve.


A képeket baromi jól ki lehet kozmetikázni, és jó beállításokkal jó képeket készíteni.


Másrészt tudtam, hogy sokat fogom használni, így nem tudhattam, hogy a használt mennyire fogja bírni, és mivel minimum 2 évig kell nem akartam másikat venni.


Így aztán ismerőstől vettem egy többszázezres kocsit 35ezereért vadonat újonnan, mert neki nem tetszett a színe (rózsaszínt akart ez meg narancssárga-világosszürke) :) Téli nyári komplett felszereléssel. Hát mostanra eléggé lestrapáltuk a kicsikét,(minden nap ment több kilométert) szerintem majd rászorulónak fogjuk adni.

2011. jan. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
új ár-50%= hirdetési ár. Ha ennél többért el tudod adni, akkor baromi nagy szerencséd van. Én az 55e ftos kocsinkat nem tudom 20ért sem eladni, pedig nagyon kafa kocsi.
2011. jan. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Köszi Lányok!Hirdetem még egy kicsit,aztán megy fel a padra.10 ezerért nem fogom odaadni,akkor inkább ha lesz még egy baba,vagy valakinek a családban jó lesz.Esetleg egy bababizományit megpróbálok még.
2011. jan. 28. 10:47
 17/21 anonim ***** válasza:
estleg linkelnél egy képet róla?
2011. jan. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Priviben küldök hogyha gondolod.Itt nem akarom,nehogy hirdetésnek tünjön.
2011. jan. 28. 11:59
 19/21 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is küldenél képet róla?

2011. jan. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Hát sajnos tényleg így van ahogy előttem leírták...mindegy hogy te mennyiért vetted és hogy mennyit használtátok akkor is pofátlanul alkudoznak, 20 ezerért viszik el MAX még a legjobb kocsikat is.

Nekünk testvér babakocsink volt 160 ezerért vettük (jó ez is hülyeség nyilván) alig használtuk, tökéletes volt rajta minden, és 35 ből még alkudoztak meg leütés után szórakozott a csaj hogy akkor még fizessem ki neki a futárt is...

mondjuk van egy két fura eladó is pl. 110 ezer ft újonnan a kocsi és akkor ő adja 90 ért...tehát akkor már ilyen sok pénzét veszek inkább újat amire gari van és amiben nem csalódhatok hogy milyen.


Én most használt babakocsit keresek amúgy tesókocsit is meg simát ami sportüléses és mózeses, és ez utóbbit 30 ért már nagyon szépeket találtam.

2011. jan. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!