Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan anyuka, akinek...

Van itt olyan anyuka, akinek 3 vagy több gyereke van és soha nem volt vetélése vagy halvaszülése és a terhességei is komolyabb problémáktól mentesek voltak?

Figyelt kérdés
Szóval arra lennék kíváncsi, hogy egyáltalán létezik, hogy valakinek ilyen simán összejönnek a babák, mert én személy szerint egyet sem ismerek. Légyszi, írd meg azt is, hogy hány évesen szültél. A lényeg a 3 vagy több gyerek.
2011. jan. 28. 14:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Háromszor voltam terhes életembe,mind meg is született.

Az elsőt 21 évesen szültem,sem hányinger semmi más baj nem volt.Ő farral született simán.

A másodikat 32 évesen,vele sem volt semmi egész terhesség alatt,viszonylag hamar meg is lett ,3 óra alatt.

A harmadik fiú,őt 34 évesen szültem,vele is minden rendben ment végig.Sem rosszullétek,sem semmi más nem zavart be.Ő is hamar 3,5 óra alatt meglett,vajúdással együtt.

Azt mondhatom szerencsés vagyok,hogy szépen kihordtam mindegyik babámat és sem velem sem velük nem történt baj.Örülök annak is,hogy a terhességgel általában együtt járó kellemetlenségek engem elkerültek.

2011. jan. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
3 gyermekem van, 36 eves vagyok, se vetelesem, se abortuszom, se problemam nem volt. Az elso lanyomat 25 evesen szultem, 2. vedekezesmentes honapban megfogant, masodik kislanyomat 33 evesen, 3. honapban sikerult amikor nem vedekeztunk, a kisfiamat 35 evesen, O is a 2. honapban jott ossze amikor mar nem vedekeztunk.
2011. jan. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 3 lányom van, 20,25 és 35 évesen szültem, nagyon könnyű volt mindegyik szülésem, a legelső 3 óra a legutolsó fél óra vajúdással együtt.A szülészeten is mondták, hogy akinek ennyire könnyen megy azt visszavárják. Semmi komplikáció nem volt sosem, szerencsésnek mondhatom magam e tekintetben. Bár a 3. terhességemnél átestem magzatvízvételen, ott is minden rendben volt. Ezért is sírom vissza a terhességet, remélem még átélhetem egyszer.

2011. jan. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!