Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan anyuka, akinek...

Van itt olyan anyuka, akinek 3 vagy több gyereke van és soha nem volt vetélése vagy halvaszülése és a terhességei is komolyabb problémáktól mentesek voltak?

Figyelt kérdés
Szóval arra lennék kíváncsi, hogy egyáltalán létezik, hogy valakinek ilyen simán összejönnek a babák, mert én személy szerint egyet sem ismerek. Légyszi, írd meg azt is, hogy hány évesen szültél. A lényeg a 3 vagy több gyerek.
2011. jan. 28. 14:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Anyukámnak 3 lánya van(én vagyok a legidősebb), és semmi problémája nem volt! Engem:24 évesen, tesóimat:26 és30 évesen szülte!
2011. jan. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem én vagyok, de a nővéremnek 3 gyereke van ez a 3 terhessége volt, nem volt, se vetélés, se semmi más probléma.
2011. jan. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
3 gyerekem van.19-20-36 évesen szültem.Az első kettő csak úgy jött.Amikor a most már kettes számú 2 éves volt,akkor volt egy petefészek műtétem. A doki azt mondta,hogy nem lehet már simán gyerekem.Akkor igazán nem is érdekelt,de ahogy nőttek a nagyok szerettem volna egy kicsit.Görcsöltem vagy 5 évet,hogy legyen,aztán letettem róla,mert magamban megfogadtam,hogy 35-ig vállalom.3 hónap múlva terhes lettem.Ez a terhasségem viszont elég komplikált volt.A szülésem viszont könnyű.
2011. jan. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
3 terhességem volt/van (most vagyok a 3-al terhes), elsőt 25 évesen szültem, utána 14 hónappal a másodikat és a második után 18 hónappal fogom a harmadikat, akkor 28 éves leszek. Nem volt sem abortuszom, sem vetélésem, sem semmi egyéb műtétem, a gyerekek maguktól spontán jöttek, az utolsó például egyetlen egy nem védekezésből.
2011. jan. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem most még csak 2,5 gyerekem van - azaz a 3. majd márciusban születik.


Az elsőt 21 évesen (fiú), a másodikat 30 évesen (lány), a harmadikat majd most 32 évesen (fiú) szülöm :)


Soha nem vetéltem el, nem volt abortuszom.

Mondjuk mind a 3 terhességgel hánytam (1. 13-14 hétig, 2. 18 körüli hétig, 3. 24 körüli hétig)-ez mondjuk borzasztó volt.


Az első kettő 9 hónap alatt sikerült,kicsi intenzitás mellett a 3. 3 hónap alatt szintén kicsi intenzitás mellett :P

2011. jan. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

26 évesen szültem az elsőt, aztán rá 17 hónapra a másodikat és erre 18 hónapra a 3.-at.

spontán és könnyen fogantak(az első 3 hónap alatt,a második fogi gátló mellett, a harmadik egyetlen nem védekezésből).

A várandósságaim teljesen probléma és komplikációmentesek voltak(mégcsak hányinerem sem volt sosem), extragyorsan és gond nélkül szültem mindannyiszor.

Mázlista vagyok :-)

2011. jan. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem volt vetélésem, halva születésem, problémamnetes terhességek.

Midhárom gyerek lombik.

32, 35 (ikrek) évesen szültem.

2011. jan. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Jaj de jó, akkor ezek szerint mégsem olyan ritka, hogy simán mennek a dolgok.
2011. jan. 28. 21:54
 9/13 anonim ***** válasza:

Nekem 3 gyermekem van, most lesz a 4.-ik. Az elsőt 18 évesen, a másodikat 21 évesen, a harmadikat 23 évesen, a negyediket pedig 34 évesen fogom megszülni. Mindegyik terhességem és szülésem problémamentes volt

14hkm

2011. jan. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Sem vetélésem, sem abortuszom, sem terhességi komplikációm nem volt.

30,32,38 évesen szültem (a legkisebb 5 hónapos).

Ráadásul mindhárom szülésem spontán, hüvelyi úton, nagyon ”könnyen” zajlott.

Azt, hogy simán összejöttek volna, nem mondhatnám: az elsőre 5 évet vártunk, egyszer csak megfogant, minden orvosi segítség nélkül. A második szoptatás alatt, a harmadik pedig teljesen váratlanul, már nem is számítottam rá. Remélem sokaknak lesz még ilyen ”szerencséje”, de ha nem, a végén a baba a legfontosabb!

2011. jan. 29. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!